Ця якісна туристичний намет забезпечить прекрасний відпочинок і надійний захист від негоди двом людям. Кемпінг Light 2 – містка, міцна і стійка до несприятливих погодних умов. Їй не страшні затяжні дощі – водонепроникна тканина забезпечить сухість і комфорт всередині намету, а міцна і міцна конструкція - стійкість при сильному поривчастому вітрі.
Переваги намети Кемпінг Light 2:
- хорошая вентилируемость (специальные клапаны обеспечивают палатке циркуляцию свежего воздуха);
- легкость и компактность (палатку легко транспортировать – отличный вариант для пешего туризма);
- простота в установлении (благодаря незамысловатой конструкции палатка легко устанавливается и собирается);
Палатка двухместная Кемпинг Light 2 – отличный вариант для семейного отдыха, а также для походов или кемпинга.
Характеристики:
Двошарова намет розрахований на 2-х осіб
Матеріал тенту: 185T polyester, 3000 мм.
Матеріал внутрішнього намету: дихаючий поліестер 185T.
Матеріал підлоги: поліестер, 120 г/м2.
Каркас: фіберглас 8.5 мм
Розмір: 310 х 145 х 120 см
Вага: 3,9 кг
Колір: бежевий.
Виробник: Кемпінг (Україна)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кемпінг |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Форма | Півсфера |
| Особливості намету/тенту | Тамбур, Антимоскітна сітка, Внутрішні кишені |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Вага | |
| Вага | 3.9 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 310 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Літо/весна/осінь |
- Ціна: 3 416 ₴






