
Намет Red Point Steady 2 EXT + спальник Scout
- Готово до відправки
- Код: 4823082700578
8 742 ₴
Намет Red Point Steady 2 EXT + спальник Scout
Шукаєте надійний, стійкий і комфортний намет для двох осіб? Зупиніть свою увагу на моделі Red Point Steady 2 EXT — високоякісний намет із зовнішніми дугами. З нею ваші виїзди на природу завжди будуть легкими та приємними. Завдяки спеціальній конструкції з зовнішніми дугами, встановлення намету відбувається легко та швидко. Red Point Steady 2 EXT поєднує в собі високу якість і продуманий захист: з нею вам не страшні ні сильні вітру, ні тривалі опади, ні духота. Вона стійка, міцна та прекрасно вентильована. Дві людини зможуть із комфортом розміститися в цьому наметі, чудово відпочинувши та виспившись.
Намет розрахований на «3 сезони +» — його можна використовувати з ранньої весни до глибокої осені. Чудовий варіант для мандрівників, рибалок і шанувальників походів.
Red Point Steady 2 EXT має зовнішні дуги, що є її особливою перевагою.
- Намет із зовнішніми дугами легко встановити під час дощу. Сильне натягування тенту та жорстка фіксація дуг забезпечують особливу вітростійкість, швидке скочування опадів і поліпшену вентиляцію.
- Верхня частина намету виготовлена із сітки, завдяки чому забезпечена прекрасна прохідність повітря й неабияк зменшується кількість тенту конденсату, що скупчується на стінках.
— Виробник розробив міцні алюмінієві дуги діаметром 9,5 мм. Вони здатні надати намету додаткової міцності та вітростійкості.
- Дно намету являє собою щільне довговічне полотно з рівнем водонепроникності 10 000 мм водяного стовпа. Кути в місцях кріплення петель забезпечені додатковим шаром тканини. Усі шви дна проклеєні PU-стрічкою;
- Намет обладнаний міцними замками та фурнітурою.
- У комплекті максимально полегшений чохол.
Характеристики:
Тип: 2-місні
Розміри в розгорнутому вигляді: 50+130+80x210x110 см
Верхний слой: Polyester Rip Stop 68D 185T, PU Coating 5000 mm H2O
Нижній шар: Nylon Rip Stop 68D 210T
Пол: Polyester Oxford 150D, PU Coating 10 000 mm H2O
Каркас: ALU 7001 T6 Ø 9,5mm
Вага: 3.2 / 2,9 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RedPoint |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка, Підвісні полиці, Водовідштовхувальне просочення, Внутрішні кишені |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Півсфера |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Вага | |
| Вага | 3.2 кг |
| Мінімальна вага | 2.9 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сезон | Літо/весна/осінь |
- Ціна: 8 742 ₴





