Стильний і практичний похідний набір із 4 сталевих чарок і футляра для зберігання — чудовий подарунок для шанувальників турпоходів, пікніків, риболовлі та дружніх посиденьок біля багаття. Завдяки такому придбанню ви зможете приготувати улюблений коктейль прямо на природі та пригостити ним друзів.
Набір виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі, яка не боїться ударів і падінь, не вбирає запахи та не змінює смаку вмісту. Використовувати його дуже зручно. Можна не турбуватися, що чарки розіб'ються або загубляться. А після відпочинку мініатюрні стаканчики досить поставити один в один і компактно упакувати в ємність із кришкою, що загвинчується. Водночас металевий футляр, виготовлений у класичній формі колби, може слугувати місткою флягою, шейкером або зручною великою склянкою для пиття.
Набір зручно брати із собою. Він не займає багато місця, а завдяки кришці з ручкою та спеціальному отвору його можна кріпити до рюкзака. Компактний розмір і надійні безпечні матеріали забезпечують комфорт і якість у будь-якій ситуації, а зелений колір футляра ідеально підходить для похідного спорядження.
Доглядати посуд просто. Досить сполоснути після використання під проточною водою.
Особливості:
- Набір виготовлений із високоякісної неіржавкої харчової сталі 18/8;
- Футляр виготовлений у класичному стилі з гвинтовою кришкою. До комплекту входять 4 чарки, які компактно складаються;
- Легко заповнюється напоєм і легко чиститься.
Характеристики:
Серия: ADVENTURE
Об'єм фляги: 0,59 л
Об'єм чарок: 56,7 мл
Розмір: 123 х 63 х 169 мм
Вага: 0,25 кг
Матеріал: 18/8 неіржавка сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 0.59 л |
| Тип горловини | Широка |
| Гарантійний термін | 25 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 169 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Глибина | 63 мм |
| Комплектація | |
| Стопка | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість персон | 4 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Гарантійний термін (років) | 25 |
| Фляга | 1 шт. |
| Чарка | 4 шт. |
- Ціна: 0,01 ₴



