Фляга Master — найкращий вибір для справжніх поціновувачів міцних напоїв. У цій моделі поєднується все, що так люблять чоловіки: ергономічна форма, ефектний дизайн (стримана класика), оптимальний об'єм і міцність.
Виріб приємно тримати в руці завдяки зовнішньому шорсткому покриттю — надстійкій матовій емалі чорного кольору. Стильний дизайн моделі оцінили не тільки користувачі, а й професійні жюрі — у 2017 році серія Master була відзначена престижною нагородою Red Dot Design Award.
Кришка фляги легко відкривається і водночас надійно прикріплена до корпусу, позбавляючи ризику випадково її загубити. Оптимальний об'єм підійде для щоденного використання, покращить настрій і подарує додатковий заряд бадьорості.
Бездоганна якість гарантують стінки з високоякісної харчової сталі завтовшки 1 мм. Ця характеристика вигідно виділяє модель серед продукції інших брендів.
З Master ви завжди будете впевнені в надійності — гарантія на всю продукцію серії становить 25 років.
Особливості:
- Товщина сталі в 1 міліметр, має протиударні та зносостійкі якості. Завдяки оригінальним технічним рішенням у виробництві, фляга способу вижити навіть у найекстремальніших і найсуворіших умовах;
- Чорне порошкове покриття запобігає виникненню на поверхні подряпин і потертостей. Суцільнометалевий корпус зроблений із високоякісної та міцної неіржавкої сталі 18/8;
— Сталева кришка, надійно зафіксована на корпусі, запобігає протіканню й дає змогу відкривати флягу в будь-якому положенні. Діаметр горловини 25 мм забезпечить максимальну зручність під час використання.
Характеристики:
Серія: MASTER
Об'єм: 0,23 л
Розмір: 92 х 35 х 128 мм
Вага: 0,26 кг
Колір: чорний
Матеріал: Зовнішнє чорне порошкове покриття — абразивостійка емаль. Матеріал корпусу — 18/8 неіржавка сталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Об`єм | 0.23 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип горловини | Вузька |
| Колір | Чорний |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 128 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Вага | 260 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Гарантійний термін (років) | 25 |
- Ціна: 0,01 ₴





