
Автохолодильник на 26 л Thermo CBP-26, охолодження + нагрівання (міні холодильник в машину)
- Готово до відправки
- Код: 4823082715527
3 987 ₴
Автохолодильник Thermo CBP-26 стане чудовим рішенням для автомобілістів, дачників, а також любителів відпочинку на природі.
Об'єм моделі 26 літрів - оптимальний варіант для розміщення в машині. Автохолодильник може працювати як на охолодження, так і на нагрів продукції, що є його безперечною перевагою.
Thermo CBP-26 складається з термоконтейнера і кришки з вмонтованим всередину охолоджувально-зігріваючим пристроєм. Це автохолодильник чудово впорається із збереженням продуктів харчування при їзді на автомобілі, а також під час тривалих виїздів на природу, відмінно підійде рибалкам для збереження риби. Даний пристрій буде корисно як влітку, так і взимку. У спеку воно буде охолоджувати продукти, а взимку зберігати температуру гарячої їжі завдяки обігріву.
Автохолодильник харчується як від автомобільного прикурювача (12 В), так і від електричної мережі (220В).
Особливості:
- Не містить шкідливих речовин, створений з безпечних матеріалів;
- Працює як на охолодження, так і на нагрівання;
- Має оптимальний обсяг і ергономічний дизайн;
- Працює від прикурювача (12 В), так і від розетки (220 В).
Комплектація:
Термоконтейнер з кришкою і вбудованим мотором
Шнур живлення 12 В
Шнур живлення 220 В
Характеристики:
Матеріал: пластик
Колір корпусу: темно-синій
Об'єм: 26 л
Номінальна напруга: АС-220В-240В/ DC-12-24В
Потужність у режимі охолодження: АС-60Вт/ DC-50Вт
Потужність в режимі нагріву: АС-55Вт/ DC-45Вт
Принцип роботи: по ефекту «Пельтьє»
Максимальне охолодження: до 8 °C
Максимальний нагрів: 50-65 °C
Клас електрозахисту: ІІ
Розміри: 410 х 320 х 430 мм
Вага брутто/нетто: 5,0 кг/ 4,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Режими роботи | Охолодження, Нагрів |
| Загальний об`єм | 26 л |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Мережа 12 В|Мережа 220 В |
- Ціна: 3 987 ₴


