Модель намету для най лінивіших туристів. Це ідеальна модель для тих, хто хоче за лічені хвилини отримати готовий до використання намет. Цей двомісний намет призначений для кемпінгу, риболовлі та будь-якого іншого відпочинку на природі.
Намет неймовірно простий у встановленні: не потрібно складати додаткові каркаси та трубки, досить просто дістати з чохла.
Продумана вентиляція: є два вентиляційні вікна для відведення конденсату.
Наявність у комплекті компактної сумки для зберігання і транспортування.
Характеристики:
Кількість місць: 2
Розміри (розвернута): 237 х 90 х 120 см
Розміри в чохлі: 72 х 72 х 5 см
Зовнішній тент: поліестер 3000 мм H2O, 190T з PU-покриттям
Стать: армований поліетилен 120 г/м2
Каркас: фіберглас 5,5 мм
Вага: 1,9 кг
Комплектація: сумка-чохол
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | кемпінг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Діаметр | 5.5 мм |
| Вага | |
| Вага | 1.9 кг |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 72 см |
| Ширина в упаковке | 72 см |
| Висота в упаковці | 5 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для кемпінгу |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сезон | Літо/весна/осінь |
- Ціна: 0,01 ₴










