Автохолодильник Shiver від італійського бренда Giostyle — зразок високої якості та надійності. Виріб виготовлений із високоякісних матеріалів, має продуману та зручну конструкцію. Працює від гнізда автомобільного прикурювача (12 В), так і від мережі (230 В). Автохолодильник Giostyle Shiver — це європейська якість за доступною ціною! З ним ваші продукти завжди будуть охолодженими та свіжими.
Характеристики:
Об'єм: 26 л
Вага: 4.25 кг
Матеріал ізоляції: пінополістирол
Охолодження: на 18 °C нижче за температуру довкілля
Розмір: 39.5 х 29.5 х 45 см
Живлення: 12/230 В (вбудований перетворювач)
Світлодіодна кнопка у верхній частині кришки дає змогу використовувати автохолодильник у 3 режимах, тільки якщо він працює в 230 В:
режим "PLUS" з червоним світлодіодом — для максимального охолодження;
режим "COOL", оранжевий світлодіод — для середнього охолодження;
режим «ECO», зелений світлодіод (енергетичний клас A +++) — мінімальне охолодження для максимальної економії енергії.
Комплектація:
- контейнер;
- кришка з вбудованим мотором і гумовою прокладкою;
- шнур заряджання.
* Для ефективнішої роботи цього виробу рекомендується використовувати акумулятори холоду.
Необхідна кількість акумуляторів холоду: 300 грамів акумулятор на кожні п'ять літрів об'єму.
Підготовка акумуляторів холоду: перед застосуванням помістіть акумулятор холоду на 4-6 годин у морозилку до повного замерзання.
Розташування акумуляторів холоду: рекомендується розташовувати акумулятори зверху, знизу та з боків виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giostyle |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Режими роботи | Охолодження |
| Загальний об`єм | 26 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 18 град. |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Вага | 4.25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
- Ціна: 6 614 ₴








