
Автохолодильник на 22 л Thermo CBP-22, охолодження/нагрівання
- Готово до відправки
- Код: 4823082715534
7 541 ₴
Автохолодильник Thermo CBP-22 стане чудовим рішенням для автомобілістів, дачників, а також шанувальників відпочинку на природі. Модель здатна охолоджувати продукти до температури на 25 градусів нижче довкілля та нагрівати на 65 градусів вище повітря навколо пристрою.
Автохолодильник живиться як від автомобільного прикурювача (12 В), так і від електричної мережі (220 В).
Особливості:
- Не містить шкідливих речовин, створений із безпечних матеріалів;
- Працює як на охолодження, так і на нагрівання;
- Має оптимальний об'єм і ергономічний дизайн;
- Працює як від прикурювача (12 В), так і від розетки (220 В).
Комплектація:
Термоконтейнер із кришкою та вбудованим мотором
Шнур живлення 12 В
Шнур живлення 220 В
Характеристики:
Тип: Термоелектричний
Об'єм, л: 22
Режим роботи: Охолодження, нагрівання
Живлення, В: АС-220В-240В/DC-12В-24В
Тип завантаження: Зверху
Максимальне охолодження: До 0 °C за температури довкілля 25 °C
Максимальне нагрівання: 65 °C
Споживана потужність (охолодження), Вт: АС-71Вт/DC-55Вт
Споживана потужність (нагрівання), Вт: АС-60 Вт/DC-48Вт
Розмір (ШхВхГ), см: 52х28х35
Вага, кг: 5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Режими роботи | Охолодження, Нагрів |
| Загальний об`єм | 22 л |
| Нагрівання вище температури навколишнього середовища | 25 град. |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 7 541 ₴





