
Автохолодильник 30 л Pinnacle Prudence 12/240V, бірюзовий
- Готово до відправки
- Код: 8906053362008TURQUOISE
5 970 ₴
Автохолодильник Pinnacle Prudence стане чудовим рішенням для автомобілістів, дачників, а також шанувальників відпочинку на природі. Він являє собою місткий пластиковий контейнер об'ємом 30 літрів. Ця модель може працювати як на охолодження (до -15 °C від температури довкілля), так і на нагрівання продукції (максимум до +50 °C). Контейнер функціонує завдяки спеціальному охолоджувальному пристрою, вмонтованому в кришку автохолодильника.
Модель Pinnacle Prudence чудово впорається зі збереженням харчових продуктів під час їзди автомобілем, а також під час тривалих виїздів на природу чудово підійде рибалкам для збереження риби. Цей пристрій буде корисним і в холодну пору року, позаяк допоможе зберегти температуру гарячої їжі завдяки обігріванню.
Пристрій живиться як від автомобільного прикурювача (12 В), так і від електричної мережі (220 В).
Характеристики:
Бренд: Pinnacle (Індія)
Напруга струму: 12V/240V
Температурний режим (ниже t довкілля): 10-15 °C
Колір: бірюза
Об'єм: 30 літрів
Матеріал: ударостійкий пластик, не містить бісфенолу А; термоізоляція — поліуретанова піна
Зовнішній розмір (Д х Ш х В): 43 х 30 х 43 см
Внутрішній розмір (Д х Ш х В): 38 х 24 х 35 см
Розмір паковання (Ш х В х Г): 35 х 46 х 50 см
Режим роботи: DC 12V; AC 220V; охолодження/нагрівання
Нагрев: до 50 ℃ ± 10 ℃
Діапазон робочих температур: 0 °C - 38 °C
Вага: 4,8 кг
Вага в упаковці: 5,2 кг
Гарантія: 6 місяців
Паковання: картонна коробка
Споживана потужність у режимі нагрівання:
12 В.: 30 Вт.
220 В.: 55 Вт. Споживана потужність у режимі охолодження:
12. В: 38 Вт.
220 В.: 68 Вт.
Комплектація:
- Холодильник
- Кабель 12 В
- Кабель 240 В
- Інструкція
* Для ефективнішої роботи цього виробу рекомендується використовувати акумулятори холоду.
Необхідна кількість акумуляторів холоду: 300 грамів акумулятор на кожні п'ять літрів об'єму.
Підготовка акумуляторів холоду: перед застосуванням помістіть акумулятор холоду на 4-6 годин у морозилку до повного замерзання.
Розташування акумуляторів холоду: рекомендується розташовувати акумулятори зверху, знизу та з боків виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinnacle |
| Країна виробник | Індія |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Режими роботи | Охолодження, Нагрів |
| Загальний об`єм | 30 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 15 град. |
| Нагрівання вище температури навколишнього середовища | 50 град. |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Бірюзовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 4.8 кг |
- Ціна: 5 970 ₴





