
Термосумка Thermo CR-30 на 30 л
- Готово до відправки
- Код: 4823082712939
1 250 ₴
Якісна та зручна термосумка від бренда Thermo. Має місткий об'єм 30 л. Формат сумки дає змогу компактно скласти в неї не тільки продукти, а й пляшки. З акумуляторами холоду цей виріб збереже температуру вмісту до 12 годин. Термосумка зручна у транспортуванні завдяки спеціальному наплічному ременю. Must-have для пікніків, кемпінгу та автомобільних поїздок.
Характеристики:
Об'єм: 30 л
Розміри в розкладеному вигляді: 39 x 38 x 25.5 см
Вага: 700 г
Матеріал: 70 D нейлон
Внутрішній матеріал: полівінілхлорид
Ізоляція: спінений поліетилен
* Для ефективнішої роботи цього виробу рекомендується використовувати акумулятори холоду.
Необхідна кількість акумуляторів холоду: 300 грамів акумулятор на кожні п'ять літрів об'єму.
Підготовка акумуляторів холоду: перед застосуванням помістіть акумулятор холоду на 4-6 годин у морозилку до повного замерзання.
Розташування акумуляторів холоду: рекомендується розташовувати акумулятори зверху, знизу та з боків виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 30 л |
| Вага | 700 г |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нейлон |
| Щільність матеріалу | 70 ден |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 39 см |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 25.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | синій, сірий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | 39 x 38 x 25.5 см |
- Ціна: 1 250 ₴





