
Автохолодильник у машину Zorn Z-26 12/230 V, 25 л + термосумка
- Готово до відправки
- Код: 4251702500039
5 880 ₴
Автохолодильник термоелектричний, працює за принципом Пелтьє, не містить компресора й озоноруйнівних речовин; система енергоощадження EEI.
EEI — «Energy Efficiency Index» система керування живленням пристрою за допомогою процесора автоматично вибирає економічний режим енергоспоживання під час перемикання роботи автохолодильника від бортової мережі 12V до мережі 220/230 В, що дає змогу заощаджувати до 40% витрат на електроенергію. Водночас температурні показники всередині автохолодильника будуть коливатися в діапазоні від +8 до +14 градусів Цельсія навіть за температури довкілля +32 градуси).
Показник охолодження "дельта Т°" — вказує на зниження температури всередині автохолодильника щодо температури довкілля.
Відсік для зберігання шнура живлення та штепсельної вилки (12V) вмонтований у кришку. Прогумований ущільнювач кришки мінімізує конденсат і одночасно покращує термоізоляцію автохолодильника.
Холодильник можна під'єднати до будь-якого джерела живлення, яке має напругу 12 V (прикурювач в автомобілі) або до побутової мережі 230 V.
Матеріал — ударостійкий пластик, внутрішній шар — виготовлений з екологічно безпечного пластику, який допускає контакт із харчовими продуктами та відповідає екологічним нормам і стандартам ЄС, термоізоляція — піна PU.
Вбудований вентилятор забезпечує постійний ефект охолодження. Кришка знімна. Наявність фіксатора закритого положення в кришці запобігає випаданню вмісту автохолодильника, також моделі обладнані додатковим фіксатором кришки в напіввідкритому положенні.
Для підвищення ефективності термоелектричного контейнера (холодильника), а також у випадках, коли пристрій вимкнений від мережі (наприклад, на дачі, на пікніку), всередину автохолодильника можна помістити акумулятори температури.
Завдяки використанню акумуляторів — подовжується термін зберігання продуктів. Для підвищення ефективності та швидкості процесу охолодження, продукти та напої рекомендується попередньо охолоджувати в побутовому холодильнику. Передбачене вертикальне зберігання пляшок об'ємом 1,5 л (висота 36 см).
Характеристики:
Код товару: 4251702500039
Бренд: Zorn (Німеччина)
Категорія об'єму (л): до 25
Напруга струму: 12V/230V
Колір: синій; білий
Гарантія: 12 місяців
Об'єм: 25 л
Вага: 3,75 кг
Споживана потужність у режимі охолодження:
-АС 220 В: 65 Вт
-DC 12 В: 48 Вт
Зовнішній розмір (Д*Ш*В): 39*29*43,5 см
Режим роботи: охолодження
Охолодження нижче температури довкілля: 17 град.
Комплектація: кабель 12 В, кабель 230 В
Паковання: картонний каркас + п/е пакет
Вага в упаковці: 3,9 кг
Розмір в упаковці (Ш*В*Г): 40*44*30 см
Країна-виробник товару: Китай
Країна реєстрації бренда: Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Режими роботи | Охолодження |
| Загальний об`єм | 25 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 17 град. |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор охолодження/нагріву | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Розмір пляшок для вертикального зберігання | 1.5 л |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 435 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.75 |
- Ціна: 5 880 ₴





