-6%влевовправо
Термос TRAMP Expedition Line 0,75 л UTRC-031 Оливковий + чохол (термос в чохлі)
- Готово до відправки
- Код: TRC-031-olive
1 201 ₴
1 130 ₴
+380 (99) 649-95-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Має додаткову пластикову чашку.
- Спеціальна обробка внутрішнього покриття дає змогу легко мити термос зсередини.
- Завдяки вузькій витягнутій формі термос легко поміщається в рюкзаку або портфелі.
- Під час виробництва використовується високоякісна, екологічно безпечна сировина.
- Довічна гарантія.
Температурні характеристики:
80 °C через 6 годин,
70 °C через 12 годин
56 °C через 24 години
(початкова температура води 95 °C, тестування за кімнатної температури 20 °C)
Характеристики:
Об'єм: 0,75 л
Висота: 27,2 см
Діаметр: 8 см
Матеріал: Нержавіюча сталь марки 18/8, пластик
Вага: 445 г грам
Гарантія: Довічна
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.75 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Оливковий |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Кількість чашок | 2 |
| Виробник | Tramp |
| Стан | Новий |
| Тип | Термос |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 272 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 445 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
- Ціна: 1 130 ₴


