Модель виготовлена з першокласної харчової сталі, яка не тільки витримує удари, але і зберігає первинний смак та аромат напоїв. Дизайн в стилі ретро оцінять всі любителі нестаріючої класики. Невелика вага, витончена форма і компактний розмір дозволяють носити флягу в кишені куртки і рюкзака. А особливу зручність використання забезпечує кришечка. Завдяки надійному кріпленню до корпусу вона не впаде і не загубиться.
Модель Classic — відмінний варіант пам'ятного подарунка, яким можна пишатися. Гарантія на флягу складає цілих 25 років, що не залишає місця для сумнівів в її високій якості.
Важливо! Флягу не можна мити в посудомийній машині. Це може порушити герметичність конструкції і виріб може втратити свої заявлені властивості. Це є порушенням рекомендованих правил експлуатації і може служити однією з причин, по якій виріб не підлягає гарантійному обслуговуванню.
Особливості:
- Виконана з високоякісної нержавіючої харчової сталі 18/8;
- Не має смаку і запаху. Матеріал стійкий до зношування і погоди. Ретро-дизайн фляги виконаний в класичному стилі. Тонка по ширині, підходить для кишень і пакетів;
- Легко заповнюється напоєм і легко чиститься, завдяки широкому горлечку пляшки.
Характеристики:
Серія: CLASSIC
Об'єм: 0,23 л
Розмір: 76 х 38 х 191 мм
Вага: 0,16 кг
Матеріал: 18/8 нержавіюча сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення фляги | Для безалкогольних напоїв, Для алкогольних напоїв |
| Об`єм | 0.23 л |
| Стан | Новий |
| Тип горловини | Вузька |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 160 г |
| Висота | 191 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Гарантійний термін (років) | 25 |
- Ціна: 1 502 ₴





