
Витяжка вбудовувана PYRAMIDA ABH 52 DD (1150) IX
- Готово до відправки
- Код: 4260674991943
8 879 ₴
Опис:
Потужна та функціональна модель — гарний варіант для кухонь-студій чи великих кухонних приміщень площею до 25 м2. Її продуктивність сягає 1150 м3/год, мотор 240 Вт. Лише ви знаєте, якою має бути ваша ідеальна кухня. Коли кожна деталь має значення і своє місце. Ми пропонуємо вам повновбудовані моделі витяжок, що підходять до будь-якого задуму. Їх можна повністю вбудувати у шафу, не зіпсувавши фасад. Ці витяжки, як невидимі помічники: роблять свою справу, не привертаючи увагу.
Основні характеристики ABH 52 DD (1150) IX:
Тип витяжки: Вбудовувана
Вигляд: Повновбудовувана
Продуктивність: 1150 куб.м/год
Кількість швидкостей: 3
Кількість двигунів: 1
Режим роботи: Відведення/Рециркуляція
Управління:
Тип управління: Електронне
Рівень шуму: 66 дБ
Фізичні характеристики:
Освітлення: Світлодіодна лампа
Кількість ламп освітлення: 2 х 1,6 Вт
Жировий фільтр: Алюмінієвий
Діаметр вивідного отвору (мм): 150 мм
Комплектація: Витяжка, інструкція, гарантійний талон, комплект монтажний
Ширина: 52 см
Габарити (ВхШхГ): 25,4 х 52 х 28,5 см
Вага: 5,6 кг
Колір виробника: Нержавіюча сталь.
Колір канта: Нержавіюча сталь
Країна виробництва: Китай
Гарантійний термін: 3 роки
Бренд: Pyramida
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PYRAMIDA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Продуктивність витяжки | 1150 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Ширина | 520 мм |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 254 мм |
| Глибина | 285 мм |
| Вага | 5.6 кг |
- Ціна: 8 879 ₴




