
Витяжка вбудовувана PYRAMIDA ABH 52 PBA (700) IX
- Готово до відправки
- Код: 4260674991868
5 719 ₴
ABH 52 PBA (700) IX
Потужний та непомітний помічник на кухні сподобається любителям мінімалізму. Витяжка повністю вбудовується в шафу та ідеально підходить для кухонь-студій та великих приміщень.
Оптимальна продуктивність
Ми подбали, щоб витяжка працювала ефективно навіть на великих просторих кухнях площею до 16 м². Двигун забезпечує максимальну продуктивність 700 м3/год. Цієї потужності вистачає, щоб повітря на вашій кухні оновилося 15 разів протягом години. Для максимальної ефективності вмикайте витяжку відразу, коли починаєте готувати. На старті вистачить мінімальної швидкості, а коли кількість кухонних процесів збільшиться, встановіть максимальну потужність.
Основні характеристики ABH 52 PBA (700) IX:
Тип витяжки: Вбудовувана
Вигляд: Повновбудовувана
Продуктивність: 700 куб.м/год
Кількість швидкостей: 3
Режим роботи: Відведення/Рециркуляція
Управління:
Тип управління: Механічне
Рівень шуму: 70 дБ
Фізичні характеристики:
Освітлення: Світлодіодна лампа
Кількість ламп освітлення: 2 х 1,6 Вт
Жировий фільтр: Алюмінієвий
Діаметр вивідного отвору (мм): 150 мм
Комплектація: Витяжка, інструкція, гарантійний талон, комплект монтажний
Ширина: 52 см
Габарити (ВхШхГ): 24,4 х 52 х 29 см
Вага: 5,5 кг
Колір виробника: Нержавіюча сталь.
Колір канта: Нержавіюча сталь
Країна виробництва: Китай
Гарантійний термін: 3 роки
Бренд: Pyramida
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PYRAMIDA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Тип управління | Механічне |
| Ширина | 520 мм |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 190 Вт |
| Фільтр | жировій |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 244 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 5.5 кг |
- Ціна: 5 719 ₴





