
Витяжка вбудовувана PYRAMIDA ABH 52 PBA (700) WH
- Готово до відправки
- Код: 4260674991882
5 799 ₴
Витяжка PYRAMIDA ABH 52 PBA (700) WH
Потужний і непомітний помічник на кухні сподобається любителям мінімалізму. Витяжка повністю вбудовується в шафу й ідеально підходить для кухонь-студій і великих приміщень.
Оптимальна продуктивність
Ми потурбувалися, щоб витяжка працювала ефективно навіть на великих просторих кухнях площею до 16 м². Двигун забезпечує максимальну продуктивність у7800 м³/год. Цієї потужності вистачає, щоб повітря на вашій кухні оновилося 15 разів протягом години. Для максимальної ефективності, вмикайте витяжку відразу, коли починаєте готувати. На старті вистачить мінімальної швидкості, а коли кількість кухонних процесів збільшиться, встановіть максимальну потужність.
Характеристики
Тип: Вбудована
Тип монтажу: Вбудований
Тип управління: Кнопкове
Режими роботи: Відведення і рециркуляція
Ширина: 52 см
Глибина: 29 см
Максимальна висота: 24.4 см
Вага: 5.5 кг
Тип освітлення: LED
Кількість ламп/точок освітлення: 2
Потужність кожної лампи: 1,6 Вт
Регулювання яскравості освітлення: Немає
Фокусування освітлення: Немає
Матеріал декору: Метал
Тип фільтра: Алюмінієвий жировий
Продуктивність: 700 куб.м/год
Кількість двигунів: 1
Споживана потужність: 190 Вт
Кількість швидкостей: 3
Діаметр повітропроводу: 15 см
Рівень шуму: 70 дБ
Комплектація: Витяжка, комплект монтажний, інструкція з експлуатації, гарантійне свідоцтво, пакувальна коробка.
Країна-виробник: Китай
Гарантія 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PYRAMIDA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Механічне |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 52 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Глибина | 290 мм |
| Максимальна висота | 216 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Споживана потужність | 190 Вт |
- Ціна: 5 799 ₴




