
Витяжка вбудовувана PYRAMIDA ABH 52 SRC (800) GWH
- Готово до відправки
- Код: 4260674991950
10 679 ₴
Витяжка вбудовувана PYRAMIDA ABH 52 SRC (800) GWH
Потужний і непомітний помічник на кухні сподобається любителям мінімалізму. Витяжка повністю вбудовується в шафу й ідеально підходить для кухонь-студій і великих приміщень. Завдяки продуктивності 800 м³/год ви можете готувати свої кулінарні шедеври хоч цілий день, витяжка впорається з будь-яким навантаженням.
Має три швидкості та два режими роботи — відведення повітря та рециркуляція. Сенсорне керування дозволяє одним дотиком змінювати режими, а для максимальної зручності в комплекті є пульт дистанційного управління. LED-освітлення забезпечує комфортне приготування страв навіть у темний час доби. Головна фішка моделі — управління жестами. Керуйте всіма функціями витяжки за допомогою кількох простих рухів рукою.
Оптимальна продуктивність
Ми потурбувалися, щоб витяжка працювала ефективно навіть на великих просторих кухнях площею до 16 м2. Двигун забезпечує максимальну продуктивність у 800 м3/год. Цієї потужності вистачає, щоб повітря на вашій кухні оновилося 15 разів протягом години. Для максимальної ефективності, вмикайте витяжку відразу, коли починаєте готувати. На старті вистачить мінімальної швидкості, а коли кількість кухонних процесів збільшиться, встановіть максимальну потужність.
Комфортний рівень шуму: 66 дБ
Головна задача витяжки — бути ефективним і водночас непомітним кухонним помічником. Витяжка Pyramida навіть на максимальній швидкості працює так тихо, що точно не заважатиме теплим зустрічам із рідними на кухні. Гучність цієї моделі — 66 дБ. Це “золотий стандарт” тиші та комфорту. Доки повітря на кухні очищається, ви насолоджуєтеся спілкуванням із близькими.
Управляйте одним дотиком
Керуйте всіма функціями витяжки одним легким дотиком. Сенсорна панель управління дозволяє за секунду змінити швидкість чи режим роботи, запрограмувати таймер чи ввімкнути додаткове освітлення. Сенсорні кнопки — це ще й простий догляд і особливий акцент у дизайні вашої кухні.
Додаткове освітлення
Витяжка оснащена яскравими Strip LED-лампами потужністю 1 Вт. Це додаткове джерело світла, щоб вам було зручно контролювати всі кулінарні процеси в темний час доби, а також романтичне освітлення для особливих вечорів.
Таймер працює - ви відпочиваєте
Завдяки таймеру ви можете запрограмувати витяжку на роботу протягом певного інтервалу часу після завершення приготування страв. Витяжка автоматично вимкнеться, щойно цей час збіжить. Ви можете відпочивати чи займатися більш приємними справами, техніка Pyramida про все потурбується.
Керування на відстані
Забули вимкнути витяжку, а родина вже за святковим столом? Не робіть зайвих рухів і не витрачайте час на рутинні процеси. Просто скористайтеся пультом дистанційного управління. З його допомогою можна керувати роботою витяжки з будь-якої точки у приміщенні на відстані до 3 метрів. Дистанційний пульт дозволяє ввімкнути та вимкнути техніку, активувати підсвічування, запрограмувати таймер чи змінити режим. Розібратися з принципом управління дуже просто завдяки інтуїтивно зрозумілим іконкам.
Управління жестами
Управління жестами — новий тренд у сучасних витяжках. Інноваційна система дозволяє керувати роботою техніки тільки за допомогою жестів, не торкаючись панелі управління. Для цього достатньо просто провести рукою біля датчиків a, b, c. Це зручно, коли ви дуже захоплені процесом приготування страв і, наприклад, не маєте часу помити руки.
Режим Вентиляція
Режим «Вентиляція» забезпечує оновлення повітря приміщення, навіть коли вас немає вдома. Витяжка вмикається на 10 хвилин щогодини протягом усієї доби. Завдяки цьому ви повернетесь додому, а в кухні буде свіже повітря без жодного натяку на неприємні запахи.
Характеристики
Тип: Вбудована
Тип монтажу: В шафу
Тип управління: Сенсорне
Режими роботи: Відведення і рециркуляція
Ширина: 52 см
Глибина: 28.5 см
Максимальна висота: 23.2 см
Тип освітлення: LED
Кількість ламп/точок освітлення: 2
Потужність кожної лампи: 1 Вт
Матеріал декору: Скло, Метал
Тип фільтра: Алюмінієвий жировий
Продуктивність: 800 куб.м/год
Кількість двигунів: 1
Споживана потужність: 140 Вт
Кількість швидкостей: 3
Додаткові функції: Таймер, Пульт ДК
Діаметр повітропроводу: 15 см
Рівень шуму: 66 дБ
Додатково: Вугільні фільтри для режиму рециркуляції: PFC 2502 (потрібні 2 фільтри, не входять у комплект)
Комплектація: Монтажний комплект, витяжка.
Країна-виробник: Туреччина
Гарантія 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PYRAMIDA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Продуктивність витяжки | 800 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Тип управління | Сенсорне |
| Ширина | 52 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 140 Вт |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 1 Вт |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 15 хв |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 300 мм |
| Глибина | 28.5 мм |
| Вага | 7.6 кг |
- Ціна: 10 679 ₴






