
Намет RedPoint Steady 2 + спальник Scout
- Готово до відправки
- Код: 4820152611406
8 824 ₴
Намет RedPoint Steady 2 + спальник Scout
Двомісний туристичний намет RedPoint Steady 2 — чудовий варіант для нескладних походів, пішого та велосипедного туризму, а також кемпінгу. Основними її перевагами є продумана конструкція, висока якість матеріалів і надійність. Намет простий у встановленні, легкий у перенесенні (її вага 3,05 кг), комфортний у використанні. Відпочинок у такому наметі буде приємним, а сон міцний. Намет має 2 тамбури, у яких можна розмістити необхідні вам речі.
Особливості:
- Намет обладнаний алюмінієвими дугами діаметром 9,5 мм, які за незначного збільшення ваги надають конструкції додаткову жорсткість і роблять намет вітростійким.
- Дно моделі Steady 2 виготовлене зі щільного довговічного матеріалу, з рівнем водонепроникності 10 000 мм водного стовпа. Кути в місцях кріплення петель посилені додатковим шаром тканини. Усі шви дна проклеєні PU-стрічкою.
- Вузли кріплення петель на зовнішньому тенті та дні намету прострочені зигзагоподібно, що робить їх міцнішими та надійнішими.
- Проклеєні шви тенту та дна надають намету додаткової водонепроникності.
- Моделі обладнана надійними замками та фурнітурою, які вирізняються високою міцністю й довговічністю
— Спеціальна конструкція Steady 2 передбачає раціональне розташування вентиляційних клапанів — вони розташовані ближче до верху тенту, що запобігає появі та скупченню конденсату всередині намету. Обладнані липучками.
- Усередині намету розташовується достатня кількість об'ємних і містких кишень, у яких можна компактно розмістити речі першої потреби.
- Просторий компресійний чохол робить транспортування і зберігання намету комфортним і зручним. Продумана конструкція дає змогу легко та швидко скласти виріб навіть у мокрому вигляді.
- До комплекту входять алюмінієві кілочки.
Характеристики:
Тип: 2-місні
Розміри в розгорнутому вигляді: 80+130+50х210х110 см
Верхний слой: Polyester Rip Stop 68D 185T, PU Coating 5000 mm H2O
Нижній шар: Nylon Rip Stop 68D 210T
Пол: Polyester Oxford 150D, PU Coating 10 000 mm H2O
Каркас: ALU 7001 T6 Ø 9,5mm
Вага: 3,05 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RedPoint |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Форма | Півсфера |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Тамбур, Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені, Водовідштовхувальне просочення, Підвісні полиці |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Пісочний |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.05 кг |
| Мінімальна вага | 2.85 кг |
| Дуги | |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
- Ціна: 8 824 ₴









