Кемпінг Together 4 PE — це великий затишний намет для компанії з 4 осіб. Її назва перекладається з англійської як: "Умісіть, спільно" і повністю виправдовує свою конструкцію та задум. Відпочинок у такому наметі для чотирьох буде комфортним, приємним і легким. Усередині намет дуже просторий, завдяки чому гарантовано чудове проведення часу та сну. Розміри спального відділення вражають: 220 см х 230 см. Тамбур намету також просторий і високий (1 м 80 см). У ньому ви зможете не тільки стояти в повний зріст, але й комфортно обідати або готувати їжу в дощовиту погоду — для цього випадку в наметі є велике вікно для додаткового освітлення.
Together 4 PE рекомендована для кемпінгу, автотуризму та сімейного відпочинку на річковому або морському березі.
Особливості:
- Внутрішній намет виготовлений з повітропроникного поліестеру, який добре пропускає повітря і згладжує різницю температур усередині та зовні. Завдяки такій конструкції конденсат на внутрішньому наметі не утворюється, а також забезпечується необхідна свіжість і сухість приміщення.
- Підлога підвищеної надійності — виготовлена з армованого поліетилену 120 г/м2, який не промокає й вирізняється підвищеною стійкістю до стирання. Надійно зроблені шви, вони проклеєні поліуретановою стрічкою.
- Каркас намету складається з чотирьох фібергласових дуг. Модель Together 4 PE має якісне поліуретанове покриття верхнього шару.
- Намет Together 4 PE не страшний жару та духоту — додаткову свіжість забезпечують два вікна з протимоскітними сітками.
- Намет надійно захистить від вологи та опадів: всі шви моделі виготовлені з подвійним просоченням для більшої водонепроникності. Зовнішній тент зроблений із поліестеру 3000 мм водяного стовпа, 185T з PU покриттям. Це дуже гарний показник навіть для найнепередбачуваного клімату.
Характеристики:
Намет двошаровий
Кількість місць: 4
Розміри (згорнута): 66 х 20 х 20 см
Розміри (розвернута): 420 х 250 х 160/180 см
Зовнішній тент: поліестер 3000 мм водяного стовпа, 185T з PU-покриттям.
Внутрішній намет: повітропроникний поліестер, 185T
Стать: армований поліетилен 120 г/м2
Кількість тамбурів: 1
Каркас: фіберглас 9,5 мм*4/16 мм*2 — сталь
У комплекті: паковання у формі сумки
Вага: 8,8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кемпінг |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість входів | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Тамбур, Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка, Підвісні полиці, Водовідштовхувальне просочення, Внутрішні кишені |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Пісочний |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 8.8 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 66 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Висота в упаковці | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сезон | Літо/весна/осінь |
- Ціна: 9 553 ₴









