
Автохолодильник Ezetil E-24 Mirabelle 12/230 V на 24 л
- Готово до відправки
- Код: 4020716877075
3 475 ₴
Автохолодильник Mirabelle E-24 12/230 V - якісний холодильник невеликого формату. Стане чудовим супутником під час кемпінгу і подорожей. Місткий, міцний, має знімну кришку з вбудованим мотором, завдяки чому легко чиститься і миється. Дана модель може працювати як від автомобільного прикурювача (12 В), так і від мережі (220 В).
Особливості:
- Створений з високоякісних матеріалів за новими технологіями;
- Спеціальний гумовий ущільнювач запобігає процес конденсації;
- Відсік для зберігання шнура живлення вмонтований в кришку;
- Ефективна система охолодження не вимагає обслуговування;
- Вбудований в кришку вентилятор забезпечує постійний ефект охолодження.
Комплектація:
Термобокси
Знімна кришка з мотором
Кабель 12V, 230 V
Характеристики:
Бренд: Mirabelle
Серія: Standart
Напруга струму: 12V/230V
Охолодження: на 16 °C нижче t оточуючого середовища
Вага: 3,1 кг
Зовнішній розмір: 390 х 230 х 390 мм
Внутрішній розмір: 350 х 190 х 335 мм
Споживана потужність: 48 W - 12 V / 65 W - 230 V
Упаковка: п/е плівка
Гарантія: 12 місяців
* Для ефективнішої роботи даного вироби рекомендується використовувати акумулятори холоду.
Необхідну кількість акумуляторів холоду: 300 грам акумулятор на кожні п'ять літрів об'єму.
Підготовка акумуляторів холоду: перед застосуванням помістіть акумулятор холоду на 4-6 годин в морозилку до повного замерзання.
Розташування акумуляторів холоду: рекомендується розташовувати акумулятори зверху, знизу і з боків вироби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mirabelle |
| Країна виробник | Італія |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Режими роботи | Охолодження |
| Загальний об`єм | 24 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 16 град. |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Вага | 3.1 кг |
- Ціна: 3 475 ₴



