
Двомісна Палатка туристична Кемпінг Airy 2
- Готово до відправки
- Код: 4823082700523
3 588 ₴
Легка, зручна, водонепроникна та вітростійкий намет, яка розрахована на 2-х чоловік. Чудовий варіант для кемпінгу, нескладних походів, пішохідного туризму та риболовлі. Вага намету – 3.5 кг
Особливості:
- Кемпінг Airy 2 має просту, але в той же час продуману конструкцію з трьох фібергласових дуг, які легко з'єднуються з тентом. Для того щоб намет придбала потрібну форму, коли ви ставите дуги, потрібно закріпити їх зверху спеціальними мотузками.
- Конструкция предусматривает два тента. Внутренний тент выполнен из 100 % дышащего полиэстера, он со всех сторон оснащен верхними антимоскитными сетками, благодаря чему воздух и свет свободно попадают внутрь. Влагостойкий внешний тент палатки выполнен из полиэстера с полиуретановым покрытием (3000 мм водяного столба). При перепадах температур воздушное пространство между двумя тентами отводит конденсат с палатки.
- Палатка имеет два вентиляционных окошка.
- Все швы проклеены водонепроницаемой лентой. Airy 2 надежно защитит от осадков даже в самую сильную непогоду.
- Палатка просторная и свободная. В ней легко дышится и крепко спится.
- Внутри палатки предусмотрено два кармана для необходимых вещей. Сверху размещено кольцо для подвешивания фонаря.
- Вход D-образной формы, открывается быстро и без усилий. Он не защищен москитной сеткой полностью, но имеет верхнее окошко с такой сеткой.
- Тамбур палатки достаточно вместителен, он закрывается на липучку и молнию с защитным слоем материи.
- Материал пола – долговечный, высокопрочный армированный полиэтилен, 120 г/м².
- В комплекті до намету йде компактна сумка, з допомогою якої упаковка і транспортування стає зручним та легким.
Характеристики:
Місткість: Двомісна
Каркас: Фіберглас 8.5 мм*2 / 7.9 мм*1
Зовнішній тент: Поліестер 3000 мм водного стовпа, 185T з PU покриттям
Внутрішня намет: Дихаючий поліестер, 170T
Стать: Армований ПЕ 120 г/м2
Розміри: 50+210 х 135 х 120 см
Конструкція: Двошарова
Наявність тамбура: Є
Вага: 3.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кемпінг |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Форма | Півсфера |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Вага | |
| Вага | 3.5 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 135 см |
| Висота | 120 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сезон | Літо/весна/осінь |
- Ціна: 3 588 ₴









