RedPoint Steady 3 — тримісний намет, який забезпечить вам легкий, комфортний і приємний відпочинок на природі. Ця модель має зручну та продуману конструкцію, завдяки чому встановлення намету відбудеться за лічені хвилини. Встановити RedPoint Steady 3 з легкістю зможе навіть недосвідчений мандрівник. Намет виготовлений із високоякісних, міцних матеріалів, що є запорукою його зносостійкості та довговічності. Вона слугуватиме вам довгі роки, надійно захищаючи від дощу та вітру в негоду, а також від духоти й комарів у літню спеку. Модель має прекрасну вентиляцію, завдяки чому ваш сон буде міцним і спокійним. Намет RedPoint Steady 3 розрахована на трьох осіб, але за потреби в ній можуть із комфортом розміститися 4 особи невеликої комплекції. Призначена для пішого туризму, велотуризму та кемпінгу. Завдяки невеликій вазі та компактності зручна в транспортуванні. Чудовий вибір для вашого відпочинку!
Особливості:
- Намет обладнаний алюмінієвими дугами діаметром 9,5 мм, які за незначного збільшення ваги надають конструкції додаткову жорсткість і роблять намет вітростійким.
- Дно моделі Steady 3 виготовлене зі щільного довговічного матеріалу, з рівнем водонепроникності 10 000 мм водного стовпа. Кути в місцях кріплення петель посилені додатковим шаром тканини. Усі шви дна проклеєні PU-стрічкою.
- Вузли кріплення петель на зовнішньому тенті та дні намету прострочені зигзагоподібно, що робить їх міцнішими та надійнішими.
- Проклеєні шви тенту та дна надають намету додаткової водонепроникності.
- Моделі обладнана надійними замками та фурнітурою, які вирізняються високою міцністю й довговічністю
— Спеціальна конструкція Steady 3 передбачає раціональне розташування вентиляційних клапанів — вони розташовані ближче до верху тенту, що запобігає появі та скупченню конденсату всередині намету. Обладнані липучками.
- Усередині намету розташовується достатня кількість об'ємних і містких кишень, у яких можна компактно розмістити речі першої потреби.
- Просторий компресійний чохол робить транспортування і зберігання намету комфортним і зручним. Продумана конструкція дає змогу легко та швидко скласти виріб навіть у мокрому вигляді.
- До комплекту входять алюмінієві кілочки.
Характеристики:
Каркас: ALU 7001 T6 Ø 9.5 мм
Зовнішній тент: Поліестер RIP STOP 68D 185T, PU COATING 5000 мм H2O
Внутрішній намет: Нейлон RIP STOP 68D 210T
Стать: Поліестер OXFORD 150D, PU COATING 10000 мм H2O
Габарити: 60 + 180 + 60 x 210 x 110 см
Вага: 3.25 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RedPoint |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Форма | Півсфера |
| Особливості намету/тенту | Проклеєні шви, Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка, Підвісні полиці, Водовідштовхувальне просочення, Внутрішні кишені |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Діаметр | 9.5 мм |
| Вага | |
| Вага | 3.25 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сезон | Літо/весна/осінь |
| Колір | Пісочний |
- Ціна: 0,01 ₴





