
Подарунковий набір Stanley Adventure Polar: 2 фляги та 4 чарки
- Немає в наявності
- Код: 6939236348447
0,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
Чудове рішення для подарунка мандрівникові — стильний і практичний похідний набір. Наповнивши флягу алкогольним напоєм, можна сміливо вирушати на риболовлю, заміський пікнік або туристичний похід. Її об'єму вистачить, щоб у компанії друзів зняти втому або зігрітися в негоду ковтком улюбленого віскі. За потреби футляр для зберігання можна використовувати як додаткову місткість для рідини.
Більше не доведеться використовувати непривабливий пластиковий посуд або скло, що б'ється. Сталеві чарки та ємності не бояться випадкового падіння й ударів. Навіть у разі використання в екстремальних умовах на поверхні не залишається подряпин і потертостей. Всі елементи набору виготовлені з високоякісної неіржавкої сталі, яка не вбирає запахи та не псує смаку й аромат спиртного.
Попри те, що набір складається з 5 елементів, він дуже легкий і його зручно перевозити із собою. Доглядати за ним теж просто. Після застілля обполосніть чарки водою й упакуйте на зберігання у футляр із кришкою, що загвинчується.
Завдяки класичному дизайну та приємному колір фляга та футляр ідеально вписуються в будь-яке похідне спорядження, підкреслюючи чудовий смак мандрівника.
Особливості:
- Набір виготовлений із високоякісної неіржавкої харчової сталі 18/8;
- Футляр і фляга виготовлені в класичному ретростилі з гвинтовою кришкою. До комплекту входять набір стопок — 4 шт. по 0.59 мл, які компактно складаються. Фляга тонка за шириною, підходить для кишень і пакетів;
- Легко заповнюється напоєм і легко чиститься.
Важливо! Набір не можна мити в посудомийній машині. Це може порушити герметичність конструкції, й виріб може втратити свої заявлені властивості. Це є порушенням рекомендованих правил експлуатації та може бути однією з причин, через яку виріб не підлягає гарантійному обслуговуванню.
Характеристики:
Серия: ADVENTURE
Об'єм: 0,23 л
Розмір: 250 х 70 х 180 мм
Вага: 0,51 кг
Матеріал: 18/8 неіржавка сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Об`єм | 0.23 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Стопка | 4 шт. |
| Подарункова упаковка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 510 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість персон | 4 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Гарантійний термін (років) | 25 |
| Фляга | 2 шт. |
| Чарка | 2 шт. |
- Ціна: 0,01 ₴


