Чудове рішення для подарунка мандрівникові — стильний і практичний похідний набір. Наповнивши флягу алкогольним напоєм, можна сміливо вирушати на риболовлю, заміський пікнік або туристичний похід. Її об'єму вистачить, щоб у компанії друзів зняти втому або зігрітися в негоду ковтком улюбленого віскі. За потреби футляр для зберігання можна використовувати як додаткову місткість для рідини.
Більше не доведеться використовувати непривабливий пластиковий посуд або скло, що б'ється. Сталеві чарки та ємності не бояться випадкового падіння й ударів. Навіть у разі використання в екстремальних умовах на поверхні не залишається подряпин і потертостей. Всі елементи набору виготовлені з високоякісної неіржавкої сталі, яка не вбирає запахів і не псує смак і аромат спиртного.
Попри те, що набір складається з 5 елементів, він дуже легкий і його зручно перевозити із собою. Доглядати за ним теж просто. Після застілля обполосніть чарки водою й упакуйте на зберігання у футляр із кришкою, що загвинчується.
Завдяки класичному дизайну та приємному кольору фляга та футляр ідеально вписуються в будь-яке похідне спорядження, підкреслюючи чудовий смак мандрівника.
Особливості:
- Набір виготовлений із високоякісної неіржавкої харчової сталі 18/8;
- Футляр і фляга виготовлені в класичному ретростилі з гвинтовою кришкою. До комплекту входять набір стопок — 4 шт. по 0.59 мл, які компактно складаються. Фляга тонка за шириною, підходить для кишень і пакетів;
- Легко заповнюється напоєм і легко чиститься.
Характеристики:
Серия: ADVENTURE
Об'єм: 0,23 л
Розмір: 250 х 70 х 180 мм
Вага: 0,51 кг
Матеріал: 18/8 неіржавка сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Призначення фляги | Для алкогольних напоїв, Для безалкогольних напоїв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.23 л |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 510 г |
| Комплектація | |
| Стопка | 4 шт. |
| Подарункова упаковка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість персон | 4 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Гарантійний термін (років) | 25 |
| Фляга | 2 шт. |
| Чарка | 4 шт. |
- Ціна: 2 576 ₴




