Це продуманий, якісний і надійний туристичний намет професійного рівня. Розрахована на чотирьох осіб. RedPoint Base 4 FIB — справжній похідний будиночок із верандою. Завдяки широкому просторому тамбуру намет стає незамінним для тих, хто обожнює збиратися разом під одним дахом.
Насамперед, Base 4 FIB орієнтована на використання в літній період, але також може використовуватися з ранньої весни, до пізньої осені.
Особливості намету:
- Base 4 FIB належить до класу наметів із зовнішніми дугами. Ця конструкція дає змогу з комфортом ставити намет під час дощу: спочатку ставиться тент, а потім під прикриттям пристібається внутрішній намет, який залишається сухим. Для зручності встановлення дуги намету відрізняються за кольором. Дуги спального відсіку пофарбовані в червоний колір, а дуги тамбура — у сірий.
- Завдяки високій затишній міцності дюралюмінієві дуги діаметром 11 мм мають чудове поєднання надійності та легкості. Вага намету Base 4 FIB - 10 кг 600 г.
- Місця кріплення та приєднання рядків до тенту прострочені посиленими швами. Збільшена кількість бічних штормових відтяжок зі світловідбивачами, що дає намету встояти в найжорсткішу негоду.
- Матеріал тенту: поліестер рипстоп із поліуретановим просоченням із показником водонепроникності 5000 мм водяного стовпа.
- Матеріал дна: поліестер із поліуретановим просоченням із показником водонепроникності 10 000 мм водяного стовпа.
- З обох боків двері спального відсіку розміщені кілька ярусів додаткових кишень для речей, які необхідно завжди мати під рукою.
- Уздовж нижньої частини стін передбачені глибокі довгі кишені.
- У цій моделі використовується фурнітура та найнадійніша у світі блискавка японської компанії YKK.
- Продумана система вентиляції намету, великі вставки та сітки на стінах спального відсіку, повністю дубльовані антимоскітною сіткою дверні отвори.
— Додатковий вхід у спальний відсік намету з торця додає більше свободи переміщення мешканцями намету, а також створює можливість ще більшої вентиляції душної літньої ночі.
- Однією з переваг Red Point Base 4 FIB є пакувальним чохол збільшеної конструкції. У ньому розширений як обсяг, так і розмір входу та неабияк спрощена система закривання. Тепер закрити чохол можна легко та невимушено однією рукою. Завдяки цим нововведенням у вас не виникне проблем зі збиранням намету, навіть якщо він буде абсолютно мокрий, а ви будете абсолютно один.
Встановлення намету:
- Для встановлення намету вибираємо якнайрівніше, просторіше та безпечніше місце. Розстилюємо тент.
- Вводите дуги в кишені для каркаса. Для зручності складання входи в рукави для дуг промарковані кольоровими вставками з тканини.
- Вводите в дуги фіксатори: спочатку з одного краю намету, ту ж операцію здійснюємо, піднімаючи дуги послідовно по одній, і вводите фіксатори з протилежного боку.
- Відкриваємо вентиляційні вікна. Можна також за допомогою додаткових сталевих стійок розтягнути козирок над одним із входів.
- Потім розстильаємо під тентом спальний відсік намету. З'єднуємо спочатку нижнє кутове кріплення з дальнього від входу боку, потім підстібаємо стіни та стелю спального відсіку.
- У останню чергу з'єднуємо ближні до нас нижні кутові кріплення.
Внимание! Цей тип наметів вимагає якісного та ретельного встановлення, застосування всіх бічних відтяжок. Від того, наскільки ретельно ви розтягнете цей намет, залежить його вітро- і водостійкість, а також ступінь комфорту всередині намету.
Порядок складання намету такий:
- спершу відстібаємо спальний відсік
— потім знімаємо бічні відтяжки та кілочки
- витягаємо фіксатори з дуг і виштовхуємо дуги з каркасних рукавів
* Модель Red Point Base 4 FIB — 4-місний кемпінговий намет із найбільшим і містким тамбуром із усієї кепінгової серії. У ній високий чоловік може стояти на повний зріст.
Характеристики:
Тип: 4-місні
Розміри в розгорнутому вигляді: 250x200+200х190/150 см
Верхний слой: Polyester 185T, PU Coating 5000 mm H2O
Нижній шар: Nylon Rip Stop 68D 210T
Пол: Polyester Oxford 150D, PU Coating 10 000 mm H2O
Каркас: FIB Ø 11mm x 4, STEEL Ø16 mm x 2.
Вага: 10,6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RedPoint |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість кімнат | 2 |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Форма | Півсфера |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені, Водовідштовхувальне просочення, Проклеєні шви, Тамбур |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Вага | |
| Вага | 10.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для кемпінгу |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сезон | Літо/весна/осінь |
| Особенности палатки/тента | Антимоскітна сітка, Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені, Водовідштовхувальне просочення, Захист від UV, Проклеєні шви, Тамбур |
| Колір | Пісочний |
- Ціна: 0,01 ₴









