
Термосумка Кемпінг "Urban" 25 л
- Готово до відправки
- Код: 4823082715909
1 911 ₴
Стильна практична ізотермічна сумка для походів і пікніків на природі. Містке термоізоляційне відділення на 25 літрів.
Є дві зручні ручки для перенесення, одна ручка (довга) яку можна вішати на плечі, а інша (коротка), яку можна просто нести в руці. Є маленька кишенька на замку для дрібниць, необхідних на відпочинку.
Особливості:
Термосумка виготовлена з якісних матеріалів: зовні — водонепроникний щільний поліестер із полівінілхлоридним покриттям, термовідділ складається з водовідштовхувального матеріалу, яким є алюмінієва фольга, ізоляція складається з поліетиленової піни.
Характеристики:
Об'єм сумки: 25 літрів
Розмір: 36 х 26 х 33 см
Матеріал сумки: поліестер 600 ден із водовідштовхувальним полівінілхлоридним покриттям
Матеріал ізотермічного відділу: водовідштовхувальна алюмінієва фольга
Час збереження температури з акумуляторами холоду: 12 год. 40 хв (головне, не забудьте їх попередньо заморозити)
Вага: 1,1 кг
* Для ефективнішої роботи цього виробу рекомендується використовувати акумулятори холоду.
Необхідна кількість акумуляторів холоду: 300 грамів акумулятор на кожні п'ять літрів об'єму.
Підготовка акумуляторів холоду: перед застосуванням помістіть акумулятор холоду на 4-6 годин у морозилку до повного замерзання.
Розташування акумуляторів холоду: рекомендується розташовувати акумулятори зверху, знизу та з боків виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кемпінг |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 25 л |
| Вага | 1100 г |
| Колір | Синій |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Матеріал | Поліестер |
| Розміри | |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 26 см |
- Ціна: 1 911 ₴








