
Термосумка водонепроникна Кемпінг Ultra 2 в 1 (сумка-холодильник, ізотермічна сумка)
- Готово до відправки
- Код: 4823082714360
1 664 ₴
Ексклюзивна багатофункціональна модель, яка об'єднала в собі стильну shopping bag та оптимальну за обсягом ізотермічну сумку. Об'ємна сумка дозволить взяти з собою все, що потребує спеціальних температурних режимах. Стильна і простора shopping bag вмістить в себе всі інші необхідні для пікніка приналежності. Її також можна використовувати окремо як зручну сумку для походів за покупками, або як яскравий і стильний аксесуар.
Ізотермічний відділ термосумки зсередини покрита водовідштовхувальним алююминиевой фольгою. Сумка надійно закривається за допомогою двох застібок-змійок.

Характеристики:
Матеріал (зовнішній): Tarpaulin PVC (тарпаулін полівінілхлорид)
Матеріал (внутрішній): водовідштовхувальна алюмінієва фольга
Ізоляційний матеріал: поліетиленова піна
Обсяг ізотермічного відділу: 17 л
Час збереження температури з акумуляторами холоду: 14 годин
Розмір набору: 48 х 18 х 33 см
Вага: 1,03 кг
Термосумка зроблена з водонепроникного матеріалу Tarpaulin

Умови, при яких продукти будуть довше залишатися холодними/теплими:
- продукти повинні бути охолодженими/нагрітими
- використовувати рекомендовану кількість акумуляторів холоду/тепла
- не залишати сумку під прямими сонячними променями
- не відкривати сумку без потреби.
* Для ефективнішої роботи даного вироби рекомендується використовувати акумулятори холоду.
Необхідну кількість акумуляторів холоду: 300 грам акумулятор на кожні п'ять літрів об'єму.
Підготовка акумуляторів холоду: перед застосуванням помістіть акумулятор холоду на 4-6 годин в морозилку до повного замерзання.
Розташування акумуляторів холоду: рекомендується розташовувати акумулятори зверху, знизу і з боків вироби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кемпінг |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 17 л |
| Вага | 1003 г |
| Колір | Блакитний |
| Час збереження температури | 14 годин |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 18 см |
- Ціна: 1 664 ₴








