Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проста двутентовая намет для невеликих подорожей. Повнорозмірна намет для комфортного відпочинку двох туристів. Місткий тамбур для розміщення необхідного спорядження і речей. Зовнішній тент має поліуретанове покриття, що покращує показники водонепроникності. Проклеєні шви захищають намет від попадання вологи всередину.
Характеристики:
Кількість місць: 2
Розміри (розгорнута): 200 х 150 х 120 см
Розмір в чохлі: 47 х 14 х 14 см
Зовнішній тент: поліестер 600 мм H₂O, 190T з PU покриттям
Внутрішній тент: дихаючий поліестер, 190Т
Стать: армований поліетилен 110 г/м2
Каркас: фіберглас 6,9 мм
Вага: 2,3 кг
Комплектація: сумка-чохол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | кемпінг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість кімнат | 1 |
| Колір | Бежевий |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Форма | Півсфера |
| Стан | Новий |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Діаметр | 6.9 мм |
| Вага | |
| Вага | 2.3 кг |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 47 см |
| Ширина в упаковке | 14 см |
| Висота в упаковці | 14 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для кемпінгу |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Сезон | Літо/весна/осінь |
- Ціна: 2 200 ₴










