Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультралегкий і компактний тент для відпочинку та організації кухні на природі або дачі.
Всі характеристики тенту повністю відповідають умовам нашого клімату.
Розміри тенту дозволяють облаштувати похідну кухню в одному місці.
Великі вікна з антимоскітною сіткою забезпечують якісну вентиляцію в жарку погоду і захищають від комах.
Всі шви оброблені водонепроникною стрічкою.
Зручна сумка для зберігання і транспортування.
Характеристики:
Розміри (розгорнута): 220 х 220 х 170 см
Розмір в чохлі: 61 х 15 х 15 см
Зовнішній тент: поліестер 300 мм H₂O, 190T з PU покриттям
Стать: армований поліетилен 120 г/м2
Каркас: фіберглас 8,5 мм
Вага: 3,5 кг
Комплектація: сумка-чохол
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | кемпінг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип виробу | Тент |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Стан | Новий |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Вага | |
| Вага | 3.5 кг |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 61 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Висота в упаковці | 15 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
- Ціна: 3 120 ₴










