Автохолодильник Shiver від італійського бренду Giostyle - зразок високої якості і надійності. Виріб виконаний з високоякісних матеріалів, має продуману і зручну конструкцію. Працює від гнізда автомобільного прикурювача (12 В). Автохолодильник Giostyle Shiver - це європейська якість за доступною ціною! З ним ваші продукти завжди будуть охолодженими і свіжими.
Характеристики:
Харчування: 12 В
Об'єм, л: 26
Максимальне охолодження: на 18°С нижче температури навколишнього середовища °C
Колір: Сірий
Споживана потужність у режимі охолодження: 55 Вт
Розміри: 40 x 29.5 x 46.8 см
Вага: 4.155 кг
Режим роботи: Охолодження
Комплектація:
Контейнер;
Кришка з вбудованим мотором і гумовою прокладкою;
Шнур зарядки.
* Для ефективнішої роботи даного вироби рекомендується використовувати акумулятори холоду.
Необхідну кількість акумуляторів холоду: 300 грам акумулятор на кожні п'ять літрів об'єму.
Підготовка акумуляторів холоду: перед застосуванням помістіть акумулятор холоду на 4-6 годин в морозилку до повного замерзання.
Розташування акумуляторів холоду: рекомендується розташовувати акумулятори зверху, знизу і з боків вироби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giostyle |
| Тип живлення | Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Режими роботи | Охолодження |
| Загальний об`єм | 26 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 18 град. |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 468 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Вага | 4.155 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
- Ціна: 5 313 ₴









