
Автохолодильник на колесах Giostyle Shiver 40 л 12V
- Готово до відправки
- Код: 8000303304142
11 142 ₴
Автохолодильник Shiver від італійського бренду Giostyle - зразок високої якості і надійності. Виріб виконаний з високоякісних матеріалів, має продуману і зручну конструкцію. Автохолодильник оснащений колесами і зручною ручкою для пересування. Працює від гнізда автомобільного прикурювача (12 В). Автохолодильник Giostyle Shiver - це європейська якість за доступною ціною! З ним ваші продукти завжди будуть охолодженими і свіжими.
Особливості:
- Усередині розміщені роздільники.
- Автохолодильник можна використовувати у вертикальному положенні: у цьому випадку роздільник може використовуватися як зручна полиця.
- Місткість: до 58 банок 0,33.
- Охолоджує до 18 ° C нижче температури навколишнього середовища.
- Є висувна ручка і колеса для пересування.
Характеристики:
Об'єм: 41 л
Вага: 6.7 кг
Розмір: 45 х 38,5 х 58 см
Підключення: 12 V
Клас енергоспоживання: А
* Для ефективнішої роботи даного вироби рекомендується використовувати акумулятори холоду.
Необхідну кількість акумуляторів холоду: 300 грам акумулятор на кожні п'ять літрів об'єму.
Підготовка акумуляторів холоду: перед застосуванням помістіть акумулятор холоду на 4-6 годин в морозилку до повного замерзання.
Розташування акумуляторів холоду: рекомендується розташовувати акумулятори зверху, знизу і з боків вироби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giostyle |
| Тип живлення | Мережа 12 В |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Режими роботи | Охолодження |
| Загальний об`єм | 41 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 18 град. |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 385 мм |
| Вага | 6.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
- Ціна: 11 142 ₴





