Легкий і компактний термобокс від італійського бренду Giostyle допоможе надовго зберегти ваші продукти в прохолоді. Висока герметичність забезпечується гумовою прокладкою в кришці. Зовнішні стінки термобокса зроблені з міцного пластику, який відбиває сонячні промені. Внутрішні стінки складаються з харчового пластику з потужним термоізоляційним шаром. Вертикально можна розмістити 2-літрові пластикові пляшки.
Характеристики:
Об'єм: 32 л
Вага: 2.25 кг
Матеріал ізоляції: пвх
Місткість: вертикально пляшка 2 л або 45 шт ж/б банка 0,33 л
Охолодження: на протязі 14 годин з акумуляторами холоду
Розмір: 41 × 27,5 × 40 см
Колір: синій
Комплектація:
- контейнер
- кришка
Умови, які допоможуть довше зберегти продукти холодними:
- продукти повинні бути попередньо охолодженими
- використовувати рекомендовану кількість акумуляторів холоду
- не залишати термобокс під прямими сонячними променями
- не відкривати без необхідності термобокс
Акумулятори холоду перед використанням слід заморозити - час повної заморозки 12 годин (мінімум - 8 годин). Після заморозки їх потрібно укладати в термобокси з продуктами. Зберігати акумулятори холоду можна як в морозильній камері, так і в іншому місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giostyle |
| Тип | Термобокси |
| Об`єм | 30 л |
| Колір | Синій |
| Час збереження температури | 14 годин |
| Розміри | |
| Ширина | 41 см |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 27.5 см |
- Ціна: 1 581 ₴






