
Термобокси GioStyle FIESTA 20 L
- Готово до відправки
- Код: 8000303308348
1 386 ₴
Легкий і компактний термобокс від італійського бренду Giostyle допоможе надовго зберегти ваші продукти в прохолоді. Зовнішні стінки термобокса зроблені з міцного пластику, який відбиває сонячні промені. Внутрішні стінки складаються з харчового пластику з потужним термоізоляційним шаром.
Характеристики:
Вид: Термобокси
Об'єм, л: 20
Колір: Блакитний
Розміри: 36.8 x 25.5 x 37 см
Вага: 1.8807 кг
Матеріал ізоляції: пвх
Охолодження: на протязі 14 годин з акумуляторами холоду
Комплектація:
Контейнер;
Кришка.
Умови, які допоможуть довше зберегти продукти холодними:
- продукти повинні бути попередньо охолодженими
- використовувати рекомендовану кількість акумуляторів холоду
- не залишати термобокс під прямими сонячними променями
- не відкривати без необхідності термобокс
Акумулятори холоду перед використанням слід заморозити - час повної заморозки 12 годин (мінімум - 8 годин). Після заморозки їх потрібно укладати в термобокси з продуктами. Зберігати акумулятори холоду можна як в морозильній камері, так і в іншому місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giostyle |
| Тип | Термобокси |
| Об`єм | 20 л |
| Вага | 1880 г |
| Колір | Блакитний |
| Час збереження температури | 14 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | |
| Ширина | 36.8 см |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 25.5 см |
- Ціна: 1 386 ₴




