Легкий і компактний термобокс від італійського бренда Giostyle допоможе надовго зберегти ваші продукти в прохолоді. Зовнішні стінки термобокса зроблені з міцного пластику, який відбиває сонячні промені. Внутрішні стінки складаються з харчового пластику з потужним термоізоляційним шаром.
Характеристики:
Об'єм, л: 30
Колір: Блакитний
Розміри: 41 x 27.8 x 40 см
Вага: 2.1111 кг
Матеріал ізоляції: пінополістирол
Охолодження: упродовж 14 годин з акумуляторами холоду
Комплектація:
Контейнер;
Кришка.
Умови, які допоможуть довше зберегти продукти холодними:
- продукти мають бути попередньо охолодженими
- використовувати рекомендовану кількість акумуляторів холоду
- не залишати термобокс під прямими сонячними променями
- не відкривати термобокс без потреби
Акумулятори холоду перед використанням треба заморозити — час повного заморожування 12 годин (мінімум — 8 годин). Після заморожування їх потрібно укладати в термобокс із продуктами. Зберігати акумулятори холоду можна як у морозильній камері, так і в іншому місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giostyle |
| Тип | Термобокси |
| Об`єм | 30 л |
| Час збереження температури | 14 годин |
| Колір | Блакитний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 27.8 см |
- Ціна: 1 729 ₴





