
Термобокси на колесах Giostyle Shiver 42 л
- Готово до відправки
- Код: 8000303304784
5 381 ₴
Термобокси на колесах Shiver від італійського бренду Giostyle - зразок високої якості і надійності. Виріб виконаний з високоякісних матеріалів, має продуману і зручну конструкцію. Модель оснащена колесами і зручною ручкою для пересування. Термобокси Shiver - це європейська якість за доступною ціною! З ним ваші продукти завжди будуть охолодженими і свіжими.
Особливості:
- Усередині розміщені роздільники.
- Можна використовувати у вертикальному положенні: у цьому випадку роздільник може використовуватися як зручна полиця.
- Місткість: до 58 банок 0,33.
- Є висувна ручка і колеса для пересування.
Характеристики:
Об'єм, л: 43
Колір: Сірий
Розміри: 58 x 38.5 x 45 см
Вага: 6.29 кг
Матеріал ізоляції: пвх
Місткість: вертикально пляшка 2 л — 6 шт або 45 шт ж/б банку 0.33 л
Охолодження: протягом 22 годин з акумуляторами холоду
Комплектація:
Контейнер;
Кришка;
2 акумулятори холоду.
* Для ефективнішої роботи даного вироби рекомендується використовувати акумулятори холоду.
Необхідну кількість акумуляторів холоду: 300 грам акумулятор на кожні п'ять літрів об'єму.
Підготовка акумуляторів холоду: перед застосуванням помістіть акумулятор холоду на 4-6 годин в морозилку до повного замерзання.
Розташування акумуляторів холоду: рекомендується розташовувати акумулятори зверху, знизу і з боків вироби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giostyle |
| Об`єм | 43 л |
| Час збереження температури | 22 годин |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 58 см |
| Глибина | 38.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 6.7 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип харчування | Мережа 12 В |
| Вбудований вентилятор | True |
| Режими роботи | Охолодження |
| Використання акумуляторів холоду | True |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 18 град. |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Відсік для шнура | True |
| Загальний обсяг | 41 |
- Ціна: 5 381 ₴




