
Автохолодильник на 35 л Thermo CBP-35, охолодження / нагрів
- Готово до відправки
- Код: 4823082715541
9 819 ₴
Автохолодильник Thermo CBP-35 стане чудовим рішенням для автомобілістів, дачників, а також любителів відпочинку на природі. Модель здатна охолоджувати продукти до температури 25 градусів нижче навколишнього середовища і нагрівати на 65 градусів вище повітря навколо пристрою.
Автохолодильник харчується як від автомобільного прикурювача (12 В), так і від електричної мережі (220В).
Особливості:
- Не содержит вредных веществ, создан из безопасных материалов;
- Работает как на охлаждение, так и на нагрев;
- Имеет оптимальный объем и эргономичный дизайн;
- Работает как от прикуривателя (12 В), так и от розетки (220 В);
- Система защиты от влаги и поражения электрическим током.
Комплектация:
Термоконтейнер с крышкой и встроенным мотором
Шнур питания 12 В
Шнур питания 220 В
Характеристики:
Тип: Термоелектричний
Об'єм, л: 35
Режим роботи: Охолодження, нагрівання
Живлення, В: АС-220В-240В/ DC-12-24В
Тип завантаження: Зверху
Максимальне охолодження: До 0°С при температурі навколишнього середовища 25°С
Максимальний нагрів: 65 °C
Споживана потужність (охолодження), Вт: АС-71Вт/ DC-55Вт
Споживана потужність (обігрів), Вт: АС-60Вт/ DC-48Вт
Розмір (ШхВхГ), см: 61х32х40
Вага, кг: 8.5
Особливості: працює по ефекту «Пельтьє»
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Режими роботи | Охолодження, Нагрів |
| Загальний об`єм | 35 л |
| Нагрівання вище температури навколишнього середовища | 25 град. |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 8.5 кг |
- Ціна: 9 819 ₴





