Модель виготовлена з першокласної харчової сталі, яка не тільки витримує удари, але й зберігає первісний смак і аромат напоїв. Дизайн у ретростилі оцінять усі прихильники класики, що не старішають. Невелика вага, витончена форма та компактний розмір дають змогу носити флягу в кишені куртки та рюкзака. А особлива зручність використання забезпечує кришечка. Завдяки надійному кріпленню до корпусу вона не впаде й не загубиться.
Модель Classic — чудовий варіант пам'ятного подарунка, яким можна пишатися. Гарантія на флягу становить аж 25 років, що не залишає місця для сумнівів у її високій якості.
Важливо! Флягу не можна мити в посудомийній машині. Це може порушити герметичність конструкції, й виріб може втратити свої заявлені властивості. Це є порушенням рекомендованих правил експлуатації та може бути однією з причин, через яку виріб не підлягає гарантійному обслуговуванню.
Особливості:
- Виготовлена з високоякісної неіржавкої харчової сталі 18/8;
- Не має смаку та запаху. Матеріал стійкий до зношування та погоди. Ретро-дизайн фляги зроблений у класичному стилі. Тонка за шириною, підходить для кишень і пакетів;
- Легко заповнюється напоєм і легко чиститься, завдяки широкій шийці фляги.
Характеристики:
Серия: CLASSIC
Об'єм: 0,23 л
Розмір: 76 х 38 х 191 мм
Вага: 0,16 кг
Матеріал: 18/8 неіржавка сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Об`єм | 0.23 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип горловини | Вузька |
| Колір | Бордовий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 191 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Глибина | 38 мм |
| Вага | 160 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Гарантійний термін (років) | 25 |
- Ціна: 0,01 ₴


