Термос Tramp TRC-029 об'ємом 1,6 л серії Tramp Classic - найпопулярніший в Україні серед туристів, мисливців, рибалок і військових. Надійний "чоловічий" термос.
Термос укомплектований глухий пробкою з каналами для наливу в напівзакритому стані. Ця конструкція дозволяє наливати рідину, не відкручуючи пробку повністю, що зменшує втрату температури при експлуатації. Завдяки подвійній стінці довго зберігає температуру як гарячих, так і холодних напоїв. Зроблений з легкого і міцного зносостійкого матеріалу. Термос покритий "молот" фарбою, що забезпечує максимальний захист корпусу від царпин і сколів.
Особливості:
- Має додаткову пластикову чашку.
- Спеціальна обробка внутрішнього покриття дозволяє легко мити термос зсередини.
- Завдяки вузькою витягнутою формою термос легко поміщається в рюкзаку або портфелі.
- При виробництві використовується високоякісна, екологічно безпечна сировина.
- Довічна гарантія.
Температурні характеристики:
84°С через 6 годин,
74°С через 12 годин
61°С через 24 години
(початкова температура води 95°C, тестування при кімнатній температурі 20°C)
Характеристики:
Об'єм: 1,6 л
Висота: 37,7 см
Діаметр: 9 см
Матеріал: Нержавіюча сталь марки 18/8, пластик
Вага: 785 грам
Гарантія: ДОВІЧНА
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 1.6 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Кількість чашок | 2 |
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 377 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Вага | 785 г |
- Ціна: 1 494 ₴






