-7%Термос TRAMP Expedition Line 0,75 л UTRC-031 Оливковий (Довічна гарантія!)
- Готово до відправки
- Код: TRC-031-olive
961 ₴
890 ₴
Термос Tramp TRC-028 об'ємом 0,75 л л серії Tramp Classic — найпопулярніший в Україні серед туристів, мисливців, рибалок і військових надійний "чоловічий" термос. Термос укомплектований глухим корком із каналами для наливання в напівзакритому стані. Ця конструкція дає змогу наливати рідину, не відкручуючи корок повністю, що зменшує втрату температури під час експлуатації. Завдяки подвійній стінці довго зберігає температуру як гарячих, так і холодних напоїв. Зроблений із легкого та міцного зносостійкого матеріалу. Термос покритий "молотковою" фарбою, що забезпечує максимальний захист корпусу від подряпин і відколів.
Особливості:
- Має додаткову пластикову чашку.
— Спеціальна обробка внутрішнього покриття дає змогу легко мити термос зсередини.
- Завдяки вузькій витягнутій формі термос легко поміщається в рюкзаку або портфелі.
- Під час виробництва використовується високоякісна, екологічно безпечна сировина.
- Довічна гарантія.
Температурні характеристики:
80 °C через 6 годин,
70 °C через 12 годин
56 °C через 24 години
(початкова температура води 95 °C, тестування за кімнатної температури 20 °C)
Характеристики:
Об'єм: 0,75 л
Висота: 27,2 см
Діаметр: 8 см
Матеріал: Нержавіюча сталь марки 18/8, пластик
Вага: 445 г грам
Гарантія: Довічна
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.75 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Оливковий |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Кількість чашок | 2 |
| Виробник | Tramp |
| Стан | Новий |
| Тип | Термос |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 272 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 445 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
- Ціна: 890 ₴




