Термос Tramp Soft Touch 1.2 л жовтий - питний термос серії Soft Touch з новим захисним антиковзним гумовим Soft — Touch покриттям.
Гумове напилення не дає термосу вислизнути з рук і забезпечує додатковий захист від холоду.
До комплекту входить додаткова пластикова піала.
Довго утримує температуру як гарячих, так і холодних напоїв.
Новий яскравий дизайн і форма.
Особливості:
— покритий спеціальним антиковзним гумовим покриттям, термос зручно тримати навіть мокрими руками або на морозі
— укомплектований глухим корком із каналами для наливання в напівзакритому стані.
— широка шийка дає змогу зручно мити термос • до комплекту входить додаткова пластикова піала.
Характеристики :
Об'єм: 1,2 л
Матеріал: Неіржавка сталь марки 18/8 з Soft — Touch гумовим покриттям
Тип корка: глуга з луговим типом наливання
Вага: 610 г
Розміри:
Висота — 31 см
Діаметр — 9 см
Температурний режим: збереження тепла через 24 години 58 °C
Гарантія — 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 1.2 мл |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Жовтий |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 610 г |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Висота | 310 мм |
- Ціна: 0,01 ₴




