
Термосумка Giostyle Evo Medium Blue 23 л синя
- Готово до відправки
- Код: 4823082715749
882 ₴
Містка та якісна термосумка від італійського бренда Giostyle. Об'єм 23 л є оптимальним для невеликої компанії. Збереження температурного режиму впродовж 11 годин з акумуляторами холоду.
Особливості:
- Об'єм у 23 літри, куди ви зможете помістити оптимальну кількість продуктів і напоїв із розрахунку на велику компанію або сім'ю.
- Термоізоляційний матеріал сумки має високі ізотермічні якості. Помістивши в термосумку охолоджені продукти разом із замороженими акумуляторами холоду, ви зможете зберегти температуру вмісту впродовж 11 годин.
- Термосумка має стильний дизайн і ергономічну форму, укомплектована ручкою для перенесення.
- Фурнітура та замки високої якості, не заїдають, легко відчиняються й зачиняються.
Характеристики:
Вага: 0.35 кг
Матеріал: поліестер 300 D
Ізоляція високої щільності: спінений поліетилен 6 мм
Місткість: 27 шт.*ж/б банка 0.33 л
Охолодження: упродовж 11 годин з акумуляторами холоду
Розмір: 36 х 20 х 27 см
Умови, за яких продукти довше залишатимуться холодними:
- продукти мають бути вже охолодженими
- використовувати рекомендовану кількість акумуляторів холоду
- не залишати сумку під прямими сонячними променями
- не відкривати сумку без потреби.
Акумулятори холоду перед використанням потрібно заморозити — час повного заморожування 12 годин (мінімум — 8 годин). Після цього укладати в термосумку з продуктами. Зберігати акумулятори холоду можна як у морозильній камері, так і в іншому місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giostyle |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 23 л |
| Вага | 355 г |
| Колір | Синій |
| Час збереження температури | 11 годин |
| Матеріал | Поліестер |
| Щільність матеріалу | 300 ден |
| Розміри | |
| Ширина | 36 см |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 20 см |
- Ціна: 882 ₴




