Автохолодильник термоелектричний, працює за принципом Пелтьє, не містить компресора й озоноруйнівних речовин. Відсік для зберігання шнура живлення та штепсельної вилки (12V) вмонтований у кришку. Прогумований ущільнювач кришки мінімізує конденсат і одночасно покращує термоізоляцію автохолодильника.
Холодильник можна під'єднати до будь-якого джерела живлення, який має напругу 12 V (прикурювач в автомобілі) або до побутової мережі 230 V. Матеріал — ударостійкий пластик, внутрішній шар — виготовлений з екологічно безпечного пластику, який допускає контакт із харчовими продуктами та відповідає екологічним нормам і стандартам ЄС, термоізоляція — піна PU. Вбудований вентилятор забезпечує постійний ефект охолодження. Кришка знімна. Наявність фіксатора закритого положення в кришці запобігає випаданню вмісту автохолодильника, також моделі обладнані додатковим фіксатором кришки в напіввідкритому положенні.
Для підвищення ефективності термоелектричної контейнера (холодильника), а також у випадках, коли пристрій вимкнений від мережі (наприклад, на дачі, на пікніку), всередину автохолодильника можна помістити акумулятори температури.
Завдяки використанню акумуляторів — продовжується термін зберігання продуктів.
Для підвищення ефективності та швидкості процесу охолодження, продукти та напої рекомендується попередньо охолоджувати в побутовому холодильнику. Передбачене вертикальне зберігання пляшок об'ємом 1,5 л (висота 36 см).
Характеристики:
Бренд: Zorn (Німеччина)
Напруга струму: 12V/230V
Зовнішній розмір: 39 х 29 х 50,5 см
Внутрішній розмір: 34,5 х 24,5 х 40 см
Розмір в упаковці (Ш х В х Г): 40 х 51 х 29 см
Об'єм: 30 л
Вага: 3,95 кг
Вага в упаковці: 4,2 кг
Режим роботи: охолодження
Комплектація: кабель 12 В, кабель 230 В
Паковання: картонна коробка
Споживана потужність у режимі охолодження:
-АС 220 В: 65 Вт
-DC 12 В: 48 Вт
Гарантія: 12 місяців
* Для ефективнішої роботи цього виробу рекомендується використовувати акумулятори холоду.
Необхідна кількість акумуляторів холоду: 300 грамів акумулятор на кожні п'ять літрів об'єму.
Підготовка акумуляторів холоду: перед застосуванням помістіть акумулятор холоду на 4-6 годин у морозилку до повного замерзання.
Розташування акумуляторів холоду: рекомендується розташовувати акумулятори зверху, знизу та з боків виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Режими роботи | Охолодження |
| Загальний об`єм | 30 л |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.95 кг |
- Ціна: 5 820 ₴



