
Автохолодильник у машину Zorn Z-24 12 V
- Готово до відправки
- Код: 4251702500015
3 990 ₴
Автохолодильник термоелектричний, працює за принципом Пелтьє, не містить компресора й озоноруйнівних речовин.
Відсік для зберігання шнура живлення та штепсельної вилки (12V) вмонтований у кришку. Прогумований ущільнювач кришки мінімізує конденсат і одночасно покращує термоізоляцію автохолодильника.
Холодильник можна під'єднати до будь-якого джерела живлення, яке має напругу 12 V (прикурювач в автомобілі).
Матеріал — ударостійкий пластик, внутрішній шар — виготовлений з екологічно безпечного пластику, який допускає контакт із харчовими продуктами та відповідає екологічним нормам і стандартам ЄС, термоізоляція — піна PU.
Вбудований вентилятор забезпечує постійний ефект охолодження. Кришка знімна. Наявність фіксатора закритого положення в кришці запобігає випаданню вмісту автохолодильника.
Для підвищення ефективності термоелектричного контейнера (холодильника), а також у випадках, коли пристрій вимкнений від мережі (наприклад, на дачі, на пікніку), всередину автохолодильника можна помістити акумулятори температури.
Завдяки використанню акумуляторів — продовжується термін зберігання продуктів. Для підвищення ефективності та швидкості процесу охолодження, продукти та напої рекомендується попередньо охолоджувати в побутовому холодильнику.
Характеристики:
Код товару: 4251702500015
Бренд: Zorn (Німеччина)
Категорія об'єму (л): до 25
Напруга струму: 12V
Темп. режим (ниж t оточ. середовища): 14;18
Колір: синій
Гарантія: 12 місяців
Об'єм: 20 л
Вага: 2,7 кг
Корпус: жорсткий
Споживана потужність у режимі охолодження: DC 12 В: 48 Вт
Зовнішній розмір (Д*Ш*В): 39*23*39 см
Внутрішній розмір (Д * Ш * В): 39 * 19 * 33,5 см
Місткість:
0.33 л - 24 шт.,
1.5 л (висота 30.5 см) — 5 шт.,
1.5 л (висота 35 см) — 1 шт.
Режим роботи: охолодження, збереження температури
Охолодження нижче температури довкілля: 15 град.
Комплектація:
контейнер,
знімна кришка з вбудованим мотором і шнуром живлення 12 В,
посібник з експлуатації.
Паковання: картонний каркас + п/е пакет
Вага в упаковці: 2,7 кг
Розмір в упаковці (Ш*В*Г): 39*39*23 см
Країна-виробник товару: Китай
Країна реєстрації бренда: Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Режими роботи | Охолодження |
| Загальний об`єм | 20 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 14 град. |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Розмір пляшок для вертикального зберігання | 1.5 л |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.7 |
- Ціна: 3 990 ₴





