
Автохолодильник Giostyle HORIZON 21 л 12 V + термосумка
- Готово до відправки
- Код: 8000303306778
4 195 ₴
Вирішили придбати холодильник в авто, тоді ми порадимо Вам звернути увагу на автохолодильники італійського бренда Giostyle.
Електричний автохолодильник Horizon 21 12V — якісний холодильник компактного формату.
Це чудове рішення для автомобілістів, дачників, ідеальний для вихідних за містом і в машині для сімейних поїздок, а також шанувальників відпочинку на природі. Стане чудовим супутником під час подорожей. Він являє собою місткий міцний пластиковий контейнер об'ємом 21 літр. Контейнер функціонує завдяки спеціальному охолоджувальному пристрою, вбудованому в кришку автохолодильника.
Легко транспортується завдяки ергономічній ручці та легко поміщається в багажне відділення.
Модель Horizon 21 чудово впорається зі збереженням харчових продуктів під час їзди автомобілем, а також під час тривалих виїздів на природу.
Пристрій живиться як від автомобільного прикурювача (12 В).
Особливості:
- Висока якість і новітні технології.
- Спеціальний гумовий ущільнювач запобігає процесу конденсації — завжди свіжі продукти.
- Ефективна система охолодження не вимагає обслуговування, гарантує оптимальний режим охолодження.
Характеристики:
Джерело живлення: 12 В постійного струму для автомобілів.
Зовнішній/внутрішній: поліпропілен.
Розміри 37,8×25,5×42 см
Об'єм: 21 л
Колір: Чорний і салатовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horizon |
| Країна виробник | Італія |
| Тип живлення | Мережа 12 В |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Режими роботи | Охолодження |
| Загальний об`єм | 21 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 378 мм |
| Глибина | 255 мм |
- Ціна: 4 195 ₴

