
Автохолодильник Giostyle BRIO 30 л 12V + термосумка
- Готово до відправки
- Код: 8000303310747
5 571 ₴
Вирішили придбати холодильник в авто, тоді ми порадимо Вам звернути увагу на автохолодильники італійського бренда Giostyle.
Електричний автохолодильник BRIO 30 12V — якісний холодильник середнього формату.
Це чудове рішення для автомобілістів, дачників, а також шанувальників відпочинку на природі. Стане чудовим супутником під час кемпінгу та подорожей. Він являє собою місткий міцний пластиковий контейнер об'ємом 30 літрів. Контейнер функціонує завдяки спеціальному охолоджувальному пристрою, вбудованому в кришку автохолодильника.
Легко транспортується завдяки ергономічній ручці та легко поміщається в багажне відділення.
Модель BRIO 30 чудово впорається зі збереженням харчових продуктів під час їзди автомобілем.
Пристрій живиться від автомобільного блока живлення постійного струму.
Особливості:
- Висока якість і новітні технології.
- Спеціальний гумовий ущільнювач запобігає процесу конденсації — завжди свіжі продукти.
- Ефективна система охолодження не вимагає обслуговування, гарантує оптимальний режим охолодження.
Характеристики:
Автомобільний блок живлення 12 В постійного струму.
Утеплювач: пінополістирол високої щільності.
Зовнішній/внутрішній: поліпропілен.
Об'єм: 30 л
Розміри: 40×29,5×52,5 см
Колір: Синій, Червоний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brio |
| Країна виробник | Італія |
| Тип живлення | Мережа 12 В |
| Режими роботи | Охолодження |
| Загальний об`єм | 30 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 525 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 295 мм |
- Ціна: 5 571 ₴

