Компресорний автохолодильник СВР-С-32 від бренда Thermo стане чудовим рішенням для туристів, мисливців, рибалок і шанувальників відпочинку на природі. Модель не можна назвати бюджетною, але витративши один раз, ви на довгі роки забезпечите себе високоякісною річчю, завдяки якій завжди матимете доступ до свіжих продуктів у будь-яких умовах. Виріб працює за тим самим принципом, що і його стаціонарний домашній аналог. Усередині системи охолодження автохолодильника циркулює холодоагент, який із рідкого стану переходить у газоподібну, охолоджується і водночас охолоджує систему. Перехід у газоподібний стан забезпечує випарник, а рухатися холодоагент системою змушує компресор. Завдяки цьому підтримується необхідна температура всередині камери.
Цей холодильник має чудові технічні дані, виготовлений із використанням високоякісних матеріалів, має стильний дизайн, продуману ергономіку та зручні габарити.
Особливості:
- Автохолодильник СВР-С-32 Thermo практичний, надійний і дуже потужний. Він здатний охолоджуватися до -18 °C. З цією моделлю ви можете як охолоджувати, так і заморожувати продукти;
- Об'єм виробу — 32 літри (підходить для вертикального розміщення 1,5 літрових пляшок);
- Ця модель може працювати як від прикурювача (12/24 В), так і від звичайної електричної розетки (220 В);
- Електронна панель керування дає змогу швидко та зручно виставити необхідний температурний режим;
- Модель обладнана міцними та надійними ручками, завдяки чому зручна в транспортуванні;
- Цей продукт створений за сучасними технологіями та не містить шкідливих речовин;
- На кришці автохолодильника є 4 заглиблення для зручної фіксації склянок, кухлів або пляшок.
Характеристики:
Модель: СВР-С-32
Матеріал: метал, високоякісний пластик
Колір корпусу: сірий
Місткість: 32 л
Живлення: 12/24/220 В
Потужність у режимі охолодження: 45 Вт
Максимальне охолодження: -20 ~ -25 °C
Температурні режими: 10 °C - 25 °C
Умови зберігання: +10 ° C ~ +43 °C
Клас електрозахисту: I
Клімат клас: T / ST / N / SN
Клас енергоспоживання: А + +
Екотехнологія
Розмір: 525 х 355 х 420 мм
Вага брутто/нетто: 17,1 / 16,1 кг
Гарантія: 12 місяців
РЕКОМЕНДУЄМО ПОЗИВАТИ ВІДЕО
| Основні | |
|---|---|
| Тип живлення | Мережа 24 В, Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Режими роботи | Охолодження |
| Загальний об`єм | 32 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 25 град. |
| Індикатор температури | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Thermo |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 525 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Вага | 16.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип автохолодильнику | компресійний |
- Ціна: 20 429 ₴





