- Має додаткову пластикову чашку.
- Спеціальна обробка внутрішнього покриття дає змогу легко мити термос зсередини.
- Завдяки вузькій витягнутій формі термос легко поміщається в рюкзаку або портфелі.
- Під час виробництва використовується високоякісна, екологічно безпечна сировина.
- Довічна гарантія.
Температурні характеристики:
80 °C через 6 годин,
70 °C через 12 годин
56 °C через 24 години
(початкова температура води 95 °C, тестування за кімнатної температури 20 °C)
Характеристики:
Об'єм: 0,5 л
Висота: 21,5 см
Діаметр: 8 см
Матеріал: Нержавіюча сталь марки 18/8, пластик
Вага: 365 грамів
Гарантія: довічна
Особливості чохла:
Утеплений захисний чохол для термосів Tramp експедиційної серії об'ємом 0,5л. Надійний міцний чохол у формі тубуса збереже ваш термос Tramp від пошкоджень і збільшить поріг збереження температури.
Розмір чохла розроблений спеціально під дану лінійку термосів Tramp.
Ззовні використана міцна тканина поліестер оксфорд, у середині чохол втеплений впіненим поліетиленом, завдяки якому термос довше утримуватиме тепло. Доступ всередину чохла виконаний у вигляді тубуса із затяжкою на шнурі, що дозволяє легко вкладати та діставати термос з чохла. Для транспортування в руці є дві м'які ручки-петлі з міцної стропи, вшиті в бокові стінки чохла з обох сторін.
Придбати чохол для термоса Tramp радимо тим, хто хоче зберегти цілісність свого термоса та збільшити його поріг утримання тепла.
Підходить до наступних моделей термосів Tramp:
Термос Tramp Expedition Line 0,5 л чорний (оптимально)
Термос Tramp Expedition Line 0,5 л оливковий (оптимально)
Термос Tramp Expedition Line 0,5 л сірий (оптимально)
Характеристики:
Зовнішній матеріал: поліестер оксфорд 1680D
Утеплювач: вспінений поліетилен.
Внутрішній матеріал: фольговане неткане полотно.
Зовнішній розмір:
Висота: 23 см.
Діаметр: 11 см.
Вага: 125 см.
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Кількість чашок | 2 |
| Виробник | Tramp |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 215 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 365 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
- Ціна: 1 121 ₴








