-4%Термос TRAMP Expedition Line 0,9 л UTRC-027 Чорний + чохол. Разом дешевше!
- Готово до відправки
- Код: UTRC-027-black
1 462 ₴
1 399 ₴
- Має додаткову пластикову чашку.
- Спеціальна обробка внутрішнього покриття дозволяє легко мити термос зсередини.
- Завдяки вузькою витягнутою формою термос легко поміщається в рюкзаку або портфелі.
- При виробництві використовується високоякісна, екологічно безпечна сировина.
- Довічна гарантія.
Температурні характеристики:
82°С через 6 годин,
72°С через 12 годин
58°С через 24 години
(початкова температура води 95°C, тестування при кімнатній температурі 20°C)
Характеристики:
Об'єм: 0,9 л
Висота: 30,7 см
Діаметр: 8 см
Матеріал: Нержавіюча сталь марки 18/8, пластик
Вага: 495 г
Гарантія: ДОВІЧНА
Особливості чохла:
IZOLON BASE : Захисна ізоляція є тришаровим тепло- та гідроізоляційним продуктом, створеним з нетканого полотна «Спанбонд», фольги та поліетилентерефталатної плівки. Це екологічно чистий матеріал, який легко може замінити практично будь-який рулонний склопластик, пергамін, фольгоізол і деякі інші. Не втрачає своїх експлуатаційних властивостей при температурах від -40 ° С до 100 ° С і належить до класу слабогорючих матеріалів. Ще однією перевагою захисної ізоляції перед іншими подібними матеріалами є її максимальна вологонепроникність, гнучкість та стійкість до дії плісняви, грибків. Не страшна корозія та УФ-випромінювання. Відображає до 95% теплового випромінювання, працюючи за принципом термосу. Висока ефективність, простота в монтажі, невелика вага, відсутність шкідливих виділень при нагріванні
Зовнішній розмір:
Висота – 31,5 см.
Діаметр – 11 см.
Вага: 147 гр.
Довжина реміню : 134 см (без пластикових карабінів)
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.9 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Кількість чашок | 2 |
| Виробник | Tramp |
| Стан | Новий |
| Тип | Термос |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 307 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 495 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
- Ціна: 1 399 ₴







