- Має додаткову пластикову чашку.
- Спеціальна обробка внутрішнього покриття дає змогу легко мити термос зсередини.
- Завдяки вузькій витягнутій формі термос легко поміщається в рюкзаку або портфелі.
- Під час виробництва використовується високоякісна, екологічно безпечна сировина.
- Довічна гарантія.
Температурні характеристики:
82 °C через 6 годин,
72 °C через 12 годин
58 °C через 24 години
(початкова температура води 95 °C, тестування за кімнатної температури 20 °C)
Характеристики:
Об'єм: 1,2 л
Висота: 30,5 см
Діаметр: 9 см
Матеріал: Нержавіюча сталь марки 18/8, пластик
Вага: 625 грамів
Гарнтія: довічна
Особливості чохла:
IZOLON BASE: Захисна ізоляція є тришаровим тепло- та гідроізоляційним продуктом, створеним з нетканого полотна «Спанбонд», фольги та поліетилентерефталатної плівки. Це екологічно чистий матеріал, який легко може замінити практично будь-який рулонний склопластик, пергамін, фольгоізол і деякі інші. Не втрачає своїх експлуатаційних властивостей при температурах від -40 ° С до 100 ° С і належить до класу слабогорючих матеріалів. Ще однією перевагою захисної ізоляції перед іншими подібними матеріалами є її максимальна вологонепроникність, гнучкість та стійкість до дії плісняви, грибків. Не страшна корозія та УФ-випромінювання. Відображає до 95% теплового випромінювання, працюючи за принципом термосу. Висока ефективність, простота в монтажі, невелика вага, відсутність шкідливих виділень при нагріванні
Зовнішній розмір:
Висота – 31,5 см.
Діаметр – 12,5 см.
Вага: 159 гр.
Довжина реміню: 134 см (без пластикових карабінів)
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 1.2 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Кількість чашок | 2 |
| Виробник | Tramp |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 305 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Вага | 625 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Естонія |
- Ціна: 1 649 ₴








