
- Має додаткову пластикову чашку.
- Спеціальна обробка внутрішнього покриття дає змогу легко мити термос зсередини.
- Завдяки вузькій витягнутій формі термос легко поміщається в рюкзаку або портфелі.
- Під час виробництва використовується високоякісна, екологічно безпечна сировина.
- Довічна гарантія.
Температурні характеристики:
84 °C через 6 годин,
74 °C через 12 годин
61 °C через 24 години
(початкова температура води 95 °C, тестування за кімнатної температури 20 °C)
Характеристики:
Об'єм: 1,6 л
Висота: 37,7 см
Діаметр: 9 см
Матеріал: Нержавіюча сталь марки 18/8, пластик
Вага: 785 грамів
Гарантія: довічна
Особливості чохла:
IZOLON BASE: Захисна ізоляція являє собою тришаровий тепло- і гідроізоляційний продукт, створений із нетканого полотна «Спанбонд», фольги та поліетилентерефталатної плівки. Це екологічно чистий матеріал, який із легкістю може замінити практично будь-який рулонний склопластик, пергамін, фольгоїзол та деякі інші. Не втрачає своїх експлуатаційних властивостей за температур від -40 °C до 100 °C і належить до класу слабкогорячих матеріалів. Ще однією перевагою захисної ізоляції перед іншими подібними матеріалами є її максимальна вологонепроникність, гнучкість і стійкість до впливу цвілі, грибків. Не страшна корозія й УФ-випромінювання. Відбиває до 95% теплового випромінювання, працюючи за принципом термоса. Висока ефективність, простота в монтажі, невелика вага, немає шкідливих виділень під час нагрівання
Зовнішній розмір:
Висота — 38,5 см.
Діаметр — 12,5 см.
Вес: 176 р.
Довжина ремінця: 134 см (без пластикових карабінів)
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 1.6 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Оливковий |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Кількість чашок | 2 |
| Виробник | Tramp |
| Стан | Новий |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Тип | Термос |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 377 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Вага | 785 г |
- Ціна: 1 877 ₴







